Полтавців мотивують повідомляти, де торгують смертю

Полтавців мотивують повідомляти, де торгують смертю. Інформаційні борди з такими закликами нещодавно з'явилися на вулицях міста. Вони стали результатом спільної роботи поліції та органів місцевої влади у профілактиці поширення наркотичних засобів серед населення.

Поліція та місцева влада крокують в одному напрямку, розповідають правоохоронці. Така тісна співпраця вилилася не в один соціальний проект.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Було прийнято рішення рухатися у кількох напрямках: це молодь, це безпечне місто (для пошуку злочинців «за гарячими слідами»), і ще один із напрямків – це наркотичні засоби, які поширюють у Полтаві/

Аби запобігти поширенню наркотичних речовин серед полтавців, у місті з'явилися інформаційні борди. На них – заклик повідомляти, де торгують смертю. На вулицях міста розміщено близько 30 таких площин.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Ці біг-борди несуть дві функції. Перша функція – профілактична, з метою профілактики злочинів, щоб люди знали, яке зло несуть в собі наркотичні речовини, і друге – там розташовані телефони поліції, громадськості/

За контактними телефонами поліції та міськвиконкому усі небайдужі громадяни можуть повідомляти про факти, місця реалізації та вживання наркотиків, а також про інші правопорушення на території Полтави.

Стрічка новин