Уже 5 місяців полтавці мають змогу насолоджуватись смачним і корисним для здоров'я «Живим хлібом»

Виготовляється він із натуральної сировини за спеціальними рецептами, а тому довго залишається свіжим та духмяним. Нині працівники ВАТ «Полтавський хлібокомбінат» відзначили ювілей: із конвеєру зійшла мільйонна хлібина «Живого хлібу». Її широкому загалу продемонструють на Сорочинському ярмарку 14 серпня.

«Полтавський хлібокомбінат» постійно радує своїх покупців тільки смачною і якісною продукцією. Підприємство пропонує широкий асортимент хлібів: від звичайного до борошняних виробів преміум класу. 5 місяців тому «Полтавський хлібокомбінат» запропонував полтавцям «Живий хліб». Мешканці міста одразу вподобали тоді ще новинку. На сьогодні ж існує уже 9 сортів живих хлібів. Нині підприємство відзначає свято.

Мільйонну хлібину, а це вид «Полтавський класичний», доручили сформувати технологу Олені Павленко. Випечену ж ювілярку зустрічали в урочистій обстановці, з аплодисментами. Валерій Кузьмін говорить, що ця хлібина – символічна, а тому її виставлять 14 серпня на Сорочинському ярмарку поряд з іншими видами живого хлібу.

Розробляючи асортимент продукції, спеціалісти «Полтавського хлібокомбінату» завжди враховують інтереси покупців. Саме тому всі види живого хлібу виготовляються за спеціальними технологіями без консервантів і тільки із натуральної сировини. До речі, метод закваски – абсолютно унікальний, аналогів якому в Україні немає. Відтак, в результаті півторарічної роботи отримали продукт, який дійсно оздоровлює покупця.

До 6-ти добре відомих видів живого хлібу додалися і три нові: «Богатирський», «Хліб козацький з салом» та «Пікантний». Вони вже отримали позитивні відгуки як від споживачів, так і від спеціалістів виставки «Хліб - 2007», що проходила у Києві. В найближчому майбутньому «Полтавський хлібокомбінат» обіцяє порадувати своїх покупців новинкою. Пшеничні хлібці із начинкою грибів, броколі та шпинату обіцяють стати новими шедеврами ринку.

Стрічка новин