Хлопці із цивільного корпусу «АЗОВ» Полтава вшанували загиблих побратимів

Цими вихідними загиблих побратимів вшанували хлопці із цивільного корпусу «АЗОВ» Полтава. Рівно рік тому під Маріуполем в ході розвідувальної операції загинули двоє бійців полку «АЗОВ». Вони потрапили в засідку сепаратистів. В обох вдома залишилися сім'ї.

Дівчата тримають фотографії в рамках. Це – бійці полку «АЗОВ». Ігор Білошицький з позивним «Белаз» та Ігор Сливка, його кликали «Тихим». 12 грудня 2014 року після відходу групи від околиць села Павлопіль, розташованого під Маріуполем, бійці потрапили під обстріл бойовиків. В ході нетривалого, але активного бою, засідка терористів була ліквідована.

/Олексій Комаров, начальник штабу Цивільного корпусу «АЗОВ» Полтава
Це була розвідувальна група під Маріуполем. Їх було 5 осіб. Вони потрапили в оточення сепаратистів, крім них там були й війська ЗСУ. Наші дали бій сепаратистам. На жаль, потрапили на фугас. Троє поранених і двоє загиблих/

«Белазу» було 37 років, «Тихому» – 26. У суботу, в день смерті хлопців, біля Краєзнавчого музею представники Цивільного корпусу «АЗОВ» зібралися, аби вшанувати пам'ять загиблих побратимів.

/Олексій Комаров, начальник штабу Цивільного корпусу «АЗОВ» Полтава
Ми хочемо, щоб люди не забували про тих, хто віддав життя заради їх життя, заради свободи, заради того, щоб гради не били по Полтаві, наприклад. Я думаю, що ці люди гідні того, щоб їх пам'ятали/

Дмитро Лукашенко, голова Цивільного корпусу «АЗОВ» Полтава, особисто знав загиблих бійців.

/Дмитро Лукашенко, голова Цивільного корпусу «АЗОВ» Полтава
Повні енергії, волі. Горів у них дух свободи в серці/

Навіть негода не змогла завадити запалити свічки та пом'янути захисників хвилиною мовчання.

Стрічка новин