У Полтаві стартував останній етап відбору до лав нової патрульної поліції

У Полтаві стартував останній етап відбору до лав нової патрульної поліції. Майбутніх поліцейських нині перевіряють на співбесідах із фахівцями. До цього етапу у Полтаві дійшло більше 900 претендентів. На що звертатимуть увагу спеціалісти у розмові з кандидатами – у матеріалі наших кореспондентів.

Відбір у патрульну поліцію Полтави вийшов на фінішну пряму.

/Павло Пипенко, представник Департаменту патрульної поліції
На даний момент запрошуються кандидати для проведення співбесіди. Оскільки це фінальний етап, за результатами цієї співбесіди буде визначено, особи проходять на службу в поліцію, чи ні/

Цьому етапу передували інтелектуальні та психологічні тести, заліки з фізичної підготовки та військово-лікарська комісія. До останнього туру відбору дійшли понад 900 претендентів. Вони з високими результатами подолали усі попередні випробування та перевірки.

/кандидат до вступу у нову поліцію
Я спочатку подала анкету з надією, що все дійсно так, як говорять, що звичайна людина може потрапити до такої структури. Тому що я дуже люблю свою Україну, дуже сподіваюся внести в неї щось позитивне. Я дуже хотіла б, щоб поліція і громадяни вунісон робили добро, розуміли один одного/

Перевіряють кандидатів шість кадрових комісій, які складаються із психологів, представників громадськості та представника Департаменту патрульної поліції.
Фахівці мають оцінити рівень мотивації, морально-психологічні та особистісні якості кандидатів. У разі успішного проходження співбесіди претенденти на службу в нову поліцію приступлять до навчання.

Стрічка новин