Сьогодні заступником голови обласної ради на сесії обрали «свободівця» Анатолія Ханка

Сьогодні депутати нарешті завершили першу сесію обласної ради 7-го скликання. На 4-му засіданні сесії обрали заступника голови обласної ради та проголосували за утворення і склад постійних комісій. Цього разу представники одразу кількох політичних сил виступали проти змін у податковому законодавстві, висловлювали і недовіру Уряду, вимагаючи відставки Прем'єр-міністра.

На 4-му засіданні першої сесії обласної ради порушували глобальні проблеми, серед таких – рівень життя українців. Як зазначив представник «Партії простих людей Сергія Капліна» Валерій Прядко, наші земляки опинилися на межі виживання через низькі зарплати і пенсії, а також зростання тарифів на житлово-комунальні послуги. І хоча це не питання порядку денного, їм приділили достатньо уваги.

/Валерій Прядко, депутат Полтавської обласної ради
«Партія простих людей С.Капліна» висловила недовіру Уряду і вимагає відставки Прем'єр-міністра А.Яценюка, прошу внести до порядку денного звернення до ВР від Полтавської ОР/

Просили депутатів звернутися до колег з Верховної Ради і підприємці Полтавщини. Вони занепокоєні запровадженням змін до податкового кодексу, які призведуть до знищення малого і середнього бізнесу.

/Ігор Балицький, підприємець
Ми констатуємо повну відсутність боротьби з корупцією в Україні, бюджет розкрадається, як на стадії наповнення, так і на стадії витрачання, підприємці і звичайні громадяни бачать результати розкрадання, як на вулицях, так і на фронті, де ми буваємо/

Зміни до податкового кодексу, які мають набрати чинності з початку наступного року, боляче вдарять по полтавцям, наголосив представник Аграрної партії Віктор Скочко. Він та однопартійці вже підготували відкрите звернення до Президента, Верховної Ради і Кабміну.

/Віктор Скочко, депутат Полтавської обласної ради
Полтавщина втратить майже 3,5 млрд.грн., які кожного року ми вкладаємо в розвиток нашого агропромислового центру/

Поговоривши про глобальне, приступили до питань порядку денного. З-поміж останніх – обрання заступника голови обласної ради. Нагадаємо, обласну раду 7-го скликання очолов представник «Солідарності» Олександр Біленький, а його першим заступником став депутат від «Батьківщини» Євген Холод. Нині ж Біленький представив кандидатуру «свободівця» Анатолія Ханка на посаду заступника, розпочалося таємне голосування.

/Ірина Степаненко, голова лічильної комісії
Всього бюлетнів – 70, з них не дійсний – 1, за кандидатуру Ханка віддали 50 голосів, проти – 19. Ухвалили: за результатами таємного голосування вважати обрання заступником голови ОР Ханка Анатолія Миколайовича/

Новообраний заступник (уродженець Решетилівського району і учасник АТО) прийняв присягу.

/Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської обласної ради
Я, Ханко А.М., усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді і народу України, неухильно дотримуватись Конституції і законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов'язки/

Також депутати оновленої обласної ради, які цього дня отримали посвідчення, проголосували за присвоєння новообраному заступнику рангу держслужбовця. Ще одне питання порядку денного – про утворення та обрання постійних комісій обласної ради, народні обранці підтримали запропонований склад. Представники фракцій «Рідне місто», Аграрної партії України та «Радикальної партії Олега Ляшка» не отримали керівних посад у комісіях.

Стрічка новин