Про «Нульовий вплив» дізналися місцеві студенти

Про «Нульовий вплив» дізналися місцеві студенти. Майбутнім вчителям екологи продемонстрували фільм з одноіменною назвою. Показ стрічки відбувся у рамках закриття ХІІ Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини.

Завершити Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини організатори вирішили показом фільму для студентів природничого факультету Педуніверситету. За сюжетом, сім'я із Манхеттена розпочинає річний проект, спрямований на зменшення впливу на навколишнє середовище, який передбачає відмову від електроенергії та створення відходів, а також виробництво нових ресурсів. Основний меседж – починати зміни потрібно з себе.

/Лідія Чернега, громадська активістка смт.Білики
Ми можемо глобальну проблему вирішити шляхом локальних програм. На виході це вирішення проблем в одному місці, в іншому. І як пазли, складеться ситуація, коли наше довкілля буде для нас привабливим, неагресивним/

Мета Мандрівного фестивалю – популяризація і розвиток документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в нашій державі. Загалом глядачі Мандрівного фестивалю на Полтавщині побачили близько 20 найкращих документальних фільмів України та світу.

/Наталія Кірячок, голова Полт.обл.організації Національної спілки письменників України
Багато було переглядів в області, у невеличких селах, таких як Чорнухи, у таких містах як Гадяч, Пирятин. Особливо турботливо там сприймали фільми, які порушували права людини/

Після кожного показу – тематичні дискусії та обговорення, покликані аналізувати порушену проблему на локальному та державному рівнях.

Стрічка новин