У Галереї презентували проект «Полтавський вісник: фотопогляд через роки»

У Галереї мистецтв презентували проект «Полтавський вісник: фотопогляд через роки». А почалося все з того, що журналіст видання Володимир Сулименко створив у Фейсбуці альбом «Полтавці відомі та не дуже», виклавши у соцмережу майже сто фотографій 90-х років, на яких можна впізнати наших земляків. Майже під кожною світлиною користувачі Фейсбуку залишили безліч коментарів. Герої фотографій, які набрали найбільшу кількість «лайків», одержали призи від «Полтавського вісника». 

На цих фотографіях – полтавці, імена яких відомі багатьом мешканцям міста. Щоправда, оскільки це фото 90-х років, тут герої світлин молодші. Серед впізнаваних облич – звукорежисер Леонід Сорокін, Народний артист Герман Юрченко, керівник оркестру «Полтава» Едуард Головашич, речник поліції Юрій Сулаєв, карикатурист Михайло Шлафер, шоумен Олег Година, Заслужений художник Микола Підгорний, солістка «Фрістайлу» Ніна Кірсо. Частина цих фото – справа рук Сергія Назаркіна і Віталія Скобельського, які віддали «Полтавському віснику» багато років життя. Нині ж завдяки цим світлинам полтавці можуть подумки перенестися у минуле.

/Лариса Семеняга, редактор газети «Полтавський вісник»
Мені б дуже хотілося, щоб у цей не дуже простий час кожен з нас, а особливо мої колеги, відчули, що ми не просто жевріємо і переживаємо, а ми з вами живемо/

Поринути у спогади полтавці можуть завдяки журналісту «Полтавського вісника» Володимиру Сулименку. Це він розмістив у Фейсбуці 99 фотографій 90-х років. Говорить, не очікував, що практично кожна з них набере більше сотні «лайків». Найбільше користувачам соцмережі сподобалися три фотографії, герої яких одержали призи від «Полтавського вісника».

/Володимир Сулименко, журналіст газети «Полтавський вісник»
На третьому місці – колектив радіо «Лада+», з великим відривом – 2 фото: Юрій Сулаєв, який лідирував, але в останній момент підкачав, і його обігнав Сорокін/

Багато героїв фотографій стали учасниками заходу, який влаштував у Галереї мистецтв колектив «Полтавського вісника».

/Микола Підгорний, Заслужений художник України
Ми сьогодні побачили людей, яких вже немає з нами, але які зробили нашу Полтаву. Добре, що ми про них згадали/

Володимир Сулименко зізнається: має матеріал на ще один альбом, тож згодом у Фейсбуці можуть з'явитися нові фотографії наших земляків.

Стрічка новин