До регламенту міської ради внесуть норму, яка дозволить депутатам паралізувати роботу будь-якого управління

До регламенту Полтавської міської ради внесуть норму, яка дозволить депутатам паралізувати роботу будь-якого управління. Принаймні, так вважає Олександр Мамай щодо можливості усного звернення місцевими обранцями до цієї ж місцевої влади. Що ще обговорювали на другій погоджувальній раді – у нашому наступному сюжеті.

Сьогодні фракції, які потрапили до міської ради, вже вдруге зібралися на погоджувальну раду. Цього разу проводили її у присутності преси. Однак до остаточних домовленостей так і не дійшли. Стало відомо, що один з п'яти кандидатів, який претендуватиме на посаду секретаря міської ради, буде Юліан Матвійчук від «Свободи». Претендент від «Совісті України» досі не названий. З 7 головами комісій теж не визначилися. Своїх кандидатів у письмовому вигляді надали лише 2 фракції. Каменем спотикання на погоджувальній раді стала норма, прописана у Законі про місцеве самоврядування. Відповідно до неї, депутат має право звернутися до управлінь і відділів міської влади в усній формі.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Часи змінилися. Немає вже у «Совісті України» 37 чоловік. І крапка. Вони повинні це розуміти. Я сьогодні це казав, і казав це раніше, але вони цього не розуміють/

Олександра Шамоту, так би мовити, підтримав мер Полтави.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Сьогодні я вас підтримую повністю. Ми робимо регламент, і в нього вносимо, що кожен депутат має право протягом робочого дня прийти в будь-який кабінет, відкрити двері, паралізувати роботу і сказати: «Бігом мені оцю інформацію». І все управління кине роботу, і буде надавати вам інформацію/

А після Олександр Мамай додав, що який регламент депутати приймуть, такий він і підпише. Нині документ, який визначає порядок роботи новообраної міської ради, знаходиться у юристів. Уже в п'ятницю його мають обговорити у фракціях.

Стрічка новин