Вихованці центру науково-технічної творчості учнівської молоді показали, як необхідно шити, в'язати та плести із бісеру

Вихованці центру науково-технічної творчості учнівської молоді показали, як необхідно шити, в'язати та плести із бісеру. 60 дітей взяло участь у традиційному конкурсі декоративно-прикладного мистецтва. Змагалися юні митці у 5 номінаціях.

Маша – дев'ятикласниця третьої школи. Останні 4 роки дівчина відвідує гурток кераміки в центрі науково-технічної творчості учнівської молоді. Остання її робота – ось цей кіт. Він сидить в теплій оселі, і за чашкою чаю смакує власноспеченими бубликами. На картині – все із глини. Деякі елементи, розповідає Маша, далися нелегко.

/Марія Бортнік, вихованка Полт.обл.центру науково-технічної творчості учнівської молоді
Звичайно, ось ці складки, бо глина – це ж не тканина. Важко зробити, щоб вона не тріскалася, чи щось таке/

Цю роботу Маша підготувала на конкурс декоративно-прикладного мистецтва. Він щорічно організовується обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

/Володимир Дуброва, директор Полт.обл.центру науково-технічної творчості учнівської молоді
Він називається «Фантазія візерунків». Він присвячений новорічним святам, різдвяним святам. Єдине шкода, що на сьогодні немає морозу і немає снігу, який би міг розмалювати це все/

Змагалися ті, хто навчається за художньо-технічним напрямом. Це 5 видів творчості: кераміка, бісероплетіння, в'язання гачком, вишивка хрестиком, м'яка іграшка. Працюють діти за двома напрямами: одне завдання роблять вдома, інше – безпосередньо перед журі. Домашньою роботою у номінації «м'яка іграшка» для Дар'ї Слісарської стала лисичка. Власноруч виготовила іграшку та власноруч її одягла.

/Дар'я Слісарська, вихованка Полт.обл.центру науково-технічної творчості учнівської молоді
Як ви знаєте, лисиця – хижий звір. Вона зла. Але я хотіла зобразити її у такому доброму, щоб вона несла радість усім/

Участь у конкурсі беруть вихованці станцій юних техніків з усієї Полтавщини. Цього разу свої роботи надало близько 60 учасників. Загалом конкурс проводиться з 1997 року. Тоді треба було пошити вдома вбрання для ляльки Барбі. З часом із заочного він переріс у практичний. І тепер безпосередньо перед суддями необхідно доводити, чого навчилися у центрі науково-технічної творчості.

Стрічка новин