Свій 65-річний ювілей Віктор Старіков відзначив персональною виставкою

Персональною виставкою відзначив свій 65-річний ювілей Віктор Старіков. Художник не багатослівний, на відміну від дружини Марфи, яка може розповісти про чоловіка багато цікавого. Дещо вдалося випитати і нашим кореспондентам.

На полотнах Віктора Старікова – краєвиди Полтавщини, здебільшого – Полтавського, Семенівського та Шишацького районів. Приїздити на пленери у село Хатки, де знаходиться дача Короленка, для художника – традиція. Звідси щороку привозить купу робіт. За плечима у нього – художня школа, художнє училище та Харківський художній інститут, а ще – величезна кількість живописних полотен, які часто дарує.

/Віктор Старіков, художник
Я до цієї виставки конкретно не готувався, це роботи, які намалював раніше, а потім настав час, презентував. У мене вдома робіт ще вистачить на 2 такі виставки/

З появою у житті художника дружини Марфи його полотна забуяли яскравими кольорами, розповідають друзі Віктора Миколайовича.

/Марфа Буторіна, дружина
Найбільше його робіт – у друзів, моїх друзів, які тепер і його друзі. Коли у нас виникає питання «Що подарувати?», Віктор дарує свої етюди. Майже в кожного, хто тут присутній, є маленька картинна галерея вдома/

Художники цінують свого колегу не лише за його неповторний стиль, а й за людські якості. У тому, що з чоловіком їй пощастило, зізнається і дружина, – артистка Полтавського лялькового театру і ведуча дитячих програм на місцевому телебаченні.

/Марфа Буторіна, дружина
Це найдорожча людина, яка приймає тебе такою, яка ти є. Це дуже важливо – сприймати людей такими, якими вони/

На відкриття виставки, присвяченої 65-річчю художника, прийшли рідні і близькі Віктора Миколайовича, які залишаються незмінними шанувальниками його творчості.

Стрічка новин