Підліток вирішив пожартувати, повідомивши про замінування школи

Підліток вирішив пожартувати, повідомивши про замінування школи. До навчального закладу у Бреусівці виїхали всі оперативні служби, проте вибухового пристрою не знайшли. Подробиці події – далі у випуску.

До Кобеляцького відділення поліції надійшов телефонний дзвінок про замінування навчального закладу. Невідомий, назвавшись жінкою, мешканкою села Бреусівка, повідомив, що «в Бреусівській середній школі знаходиться бомба…».

/Сергій Чиж, заступник начальника ГУНП в Полтавській області
На місце події виїхала значна кількість правоохоронних органів, задіяні значні кошти на проведення даної перевірки/

На час повідомлення про замінування значна кількість дітей із цієї школи вже була вдома. Тих, хто залишився у приміщенні навчального закладу, вчителі у короткі терміни евакуювали.

/Людмила Лубанець, директор Бреусівської школи
В школі залишилися два десятки дітей з населених пунктів Улимівка та Чапаєвка, які не встигли виїхати ще, і шестеро учителів. Дітей ми вивели на територію аптеки, на майданчик асфальтний. Там діти чекали автобуса, автобус через хвилин 5 під'їхав і забрав дітей/

В ході огляду приміщення школи та прилеглої території правоохоронці вибухонебезпечних пристроїв не виявили. Натомість, їм вдалося встановити особу того, хто пожартував. Як виявилося, про псевдозамінування школи повідомив 14-річний учень 9 класу школи-інтернату, мешканець села Лесинки. Наразі за даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України.

/Сергій Чиж, заступник начальника ГУНП в Полтавській області
Нагадаю, що санкція за даною статтею передбачає, зокрема за частиною 1 – від 2 до 6 років позбавлення волі, а за частиною 2 – від 4 до 8 років позбавлення волі/

Стрічка новин