Винаймали квартиру за дві тисячі, здавали її іншим вже за три

Винаймали квартиру за дві тисячі, здавали її іншим вже за три. Таку нехитру схему взяли собі на озброєння двоє 24-річних чоловіків. Цю ідею, як виявилося, вони підгледіли в Інтернеті, та планували таким чином підзаробити, адже постійного доходу не мали. Натомість – любили зазирнути у чарку. Скільки полтавців потрапило на гачок квартирних аферистів – дивіться у наступному сюжеті.

Пошуки квартири у місті привели 24-річного полтавця у лапи шахраїв.

/потерпілий
Ми зробили перший задаток грошей, потім інший, взяли з них розписку. Потім я від'їздив з міста на деякий час. Невдовзі мені зателефонували друзі, з якими я винаймав квартиру, і сказали, що не вийшло у нас винайняти квартиру, тобто, ми потрапили на шахраїв/

Як стало відомо, одну й ту саму квартиру винайняли одразу троє осіб. Зрозумівши, що їх ошукали, потерпілі звернулися до поліції. Правоохоронці швидко вийшли на слід аферистів. Останні, за інформацією поліції, постійного місця роботи не мали та зловживали спиртним. Тому ідея легкого заробітку прийшлася їм довподоби.

/затриманий
- В Інтернеті бачив, що можна. Там писали, якщо ти винаймаєш квартиру, можна здавати її. Я не пам'ятаю, як це називається.
- Ти знав, що це незаконно?
- Так, знав/

До того ж, 24-річні чоловіки раніше вже мали проблеми із законом.

/Олександр Терела, начальник Октябрського відділу поліції міста Полтави
Їм інкримінують статтю 190 частину 2 – шахрайство, що карається позбавленням волі до 3 років або обмеженням волі до 5 років/

Правоохоронці вкотре попереджають полтавців берегтися від шахрайств і бути вкрай обачними. У разі виникнення подібних ситуацій негайно звертатися до поліції за телефоном «102», або зручним для вас способом.

Стрічка новин