Полтавців запрошують стати учасниками Мережі вільних місцевих політиків

Об'єднати громадських активістів і політиків місцевого рівня заради вирішення нагальних проблем покликана мережа вільних місцевих політиків. Саме так називають себе організатори і засновники мережі: фахівці у різних сферах життя, які переконані, що краще життя в Україні настане з приходом нового покоління лідерів.

Жителям різних регіонів України, які мають спільні проблеми, потрібен майданчик для спілкування та обміну досвідом. Таким майданчиком може стати Мережа вільних місцевих політиків, вважають її засновники, – фахівці з питань самоврядування.

/Максим Колєсников, член оргкомітету Мережі вільних місцевих політиків
Що відбувається часто: людина, яка живе, наприклад, у Полтаві, займається якоюсь проблемою, намагається її вирішити і не знає, що таку ж проблему має людина в Ужгороді. Ми хочемо, щоб людина з Полтави зустрілась з людиною з Ужгороду і вони обмінялись практикою/

В першу чергу мова йде про ліберально орієнтованих громадсько-політичних діячів місцевого рівня.

/Віталій Загайний, член оргкомітету Мережі вільних місцевих політиків
Це не лише ті люди, які мають депутатські мандати, або обов'язки сільського, селищного, міського голови. Це люди, які хочуть впливати на місцеву політику, а до таких людей ми відносимо і журналістів, і громадських діячів, і волонтерів/

Зміни в країні досягаються лише через зміни на місцевому рівні, переконані засновники мережі. Даний проект реалізує неурядова організація – Центр громадських ініціатив. Для досягнення поставлених цілей залучають фахівців у різних галузях, зокрема, з питань місцевого регіонального розвитку. Щоб стати учасником мережі, бажаючим слід, як мінімум, знайти групу «Мережа вільних місцевих політиків» у Фейсбуці.

Стрічка новин