Колектив Студії «Місто» передав гуманітарну допомогу безхатченкам

Майже 4 роки у Полтаві по провулку Шевченка, 5-а працює центр соціальної адаптації, де знаходять прихисток люди, які опинилися у складних життєвих обставинах і не мають даху над головою. Останнім часом послугами центру користуються ще й переселенці. Тут вони можуть не лише переночувати, а й покупатися, поїсти та переодягнутися. Щодо останнього, підопічні центру потребують теплого одягу, особливо чоловічого. Колектив Студії «Місто» частково поповнив ці запаси.

Кілька років поспіль колектив нашої студії допомагає речами людям, які знайшли тимчасовий прихисток у центрі соціальної адаптації, що по провулку Шевченка, 5-а. Нині вони потребують теплого одягу та взуття, їх і старалися зібрати.

/Олена Ляшенко, журналіст
Діти швидко ростуть, залишаючи після себе купу речей, які ще не встигли зноситися, тому віддати комусь одяг чи іграшки, якими вже ніхто не грається, завжди добре. Вдома порядок, і комусь поміч/

/Юлія Іващенко, журналіст
Я зосередила увагу саме на перебиранні теплих речей, зібрала 5 светрів, які вже не носитиму, дещо стало не по розміру, дещо вийшло з моди. Але людям, які цього потребують, вони стануть в нагоді/

Світлана – одна із тих, хто нині проживає у центрі соціальної адаптації. Жінка, яка виховує 4-річну доньку, винаймала житло, але через здорожчання комунальних послуг, розповідає, нині ця розкіш їй не по кишені. Робота, говорить, є не завжди, а тут нагодують, забезпечать речами першої необхідності.

/Світлана, проживає у центрі соціальної адаптації
Жіночих речей і взуття багато, а от чоловічий одяг складно дістати/

«Триматися на плаву» підопічним цього закладу допомагає Благодійна організація «Світло надії». Не залишаються осторонь і релігійні організації та небайдужі полтавці.

/Олена Чикурова, керівник центру соціальної адаптації
У нас мало безхатченків, які не працюють, майже всі вони працевлаштовані і не можуть ходити в одному. Працюють і вантажниками, і сантехніками, і слюсарями, і на СТО, їм потрібен одяг, в який можна переодягтися/

Минулої ночі, розповідають працівники, у центрі ночувало 35 осіб, серед яких – і матері з дітьми. 4 роки тому, коли заклад тільки відкрили, тут можна було поїсти і переночувати. Нині ж у центрі надають правову, психологічну, соціальну та матеріальну допомогу, сприяють у відновленні документів і працевлаштуванні. Щороку безхатченки отримують реєстрацію за адресою закладу, який стає їх тимчасовою домівкою. За роки існування центру його послугами вже скористалося більше тисячі людей.

Стрічка новин