Громадськість стурбована ситуацією, що виникає в середовищі підлітків

Громадськість стурбована ситуацією, що виникає в середовищі підлітків. Протягом останнього року, зазначають в поліції, значно зріс рівень злочинності серед неповнолітніх. Відтак представники Громадської ради при облдержадміністрації разом з освітянами та владою зустрілися, аби розробити Програму спільних дій профілактики підліткової злочинності.

Громадська рада при облдержадміністрації провела розширене засідання секретаріату. Головне, на чому зосередилися фахівці, – боротьба з підлітковою злочинністю. Аби якісно здійснювати профілактику серед неповнолітніх, зазначають члени Громадської ради, слід розробити спеціальну Програму.

/Олексій Шаманенко, відповідальний секретар Громадської ради при Полтавській ОДА
Таких програм тут приймалося 5 чи 6, але, як правило, вони не виконувалися. Або ледве-ледве виконувалися. Питання надзвичайно важливе підліткової злочинності. І якщо ми разом – громадськість, студентство, школи, ВНЗ, якщо ми залишимося у тій стадії, що й раніше, то нам загрожує велика небезпека/

З початку року, розповідають в поліції, на Полтавщині понад 20 тисяч зареєстрованих кримінальних проваджень.

/Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області
Левову частку у такому рівні злочинності вносять наші неповнолітні. Ще місяць тому ми констатували зріст злочинності дитячої на 68%. Це жахлива цифра/

Зустрічі з правоохоронцями та демонстрація документальних фільмів дають більший результат, ніж формальне спілкування, продовжує Юрій Сулаєв. Тому це необхідно взяти до уваги при розробці нової Програми профілактики правопорушень серед молоді. Наразі створюється робоча група з розробки проекту. До її числа ввійшли фахівці Департаменту освіти та науки, представники Педагогічного та Технічного університетів. Керівництво ж здійснюватиме управління сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Стрічка новин