Жінка ошукала одне із полтавських підприємств майже на мільйон гривень

Жінка ошукала одне із полтавських підприємств майже на мільйон гривень. Шахрайську оборудку їй вдалося провернути у сфері вантажних перевезень. Правоохоронцям вдалося затримати «підприємливу» жінку. Як виявилося при обшуку, вона мала не один паспорт та реєстрацію у містах так званої Луганської народної республіки.

Видаючи себе за підприємця, яка надає послуги у сфері вантажних перевезень, 33-річна жінка через мережу Інтернет уклала договір з полтавською фірмою на перевезення товарів з Полтавщини до Волині. Сама вона тимчасово проживала на Харківщині. Після отримання товару майже на мільйон гривень вантажівка виїхала з Полтави, але... до місця призначення так і не прибула.
Зрозумівши, що полтавське підприємство ошукали, його керівник звернувся за допомогою до поліції. Співробітники останньої швидко встановили особу підозрюваної.

/Олег Бех, начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області
У ході проведення обшуку у неї були вилучені комп'ютери, печатки, низка інших документів, зокрема паспортів, на фотографіях у яких у неї змінена зовнішність. Крім цього, відповідно до реєстрації – це були міста так званої ЛНР/

Раніше ця жінка вже притягувалася до кримінальної відповідальності за скоєння шахрайств. Наразі відносно неї обрано міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою. За скоєне, відповідно до чинного законодавства, їй може загрожувати від 5-ти до 12-ти років позбавлення волі.

Стрічка новин