Полтавців навчають бути чарівниками

Полтавців навчають бути чарівниками. У місті стартував традиційний благодійний проект «Ялинка янголів». Стати Дідом Морозом та Снігуронькою для дітей-сиріт та малечі, яка опинилася у складних життєвих обставинах, може кожен. Для цього, кажуть координатори проекту, достатньо лише мати бажання.

Головна благодійна ялинка Полтави. Разом із новорічними кульками її вже 12-ий рік поспіль прикрашають паперові янголи з дитячими мріями.

/Наталія Шамота, координатор проекту «Ялинка Янголів»
Побажання писали діти, які перебувають в інтернатних закладах, також це ВІЛ-позитивні дітки або перебувають у ВІЛ-позитивних сім'ях, діти з особливими потребами, тобто, діти з інтернатних закладів, сироти, або які позбавлені батьківського піклування/

Збирали побажання дітей волонтери. Наталія Буркуш – одна з них. Каже: спостерігати за малечею, коли та залишала свої мрії на папері, було саме задоволення.

/Наталія Буркуш, волонтер проекту «Ялинка Янголів»
Взагалі у діток горіли очі, тому що вони знали, що цей подарунок, який вони забажали, вони, скоріш за все, отримають. Вони думали, що вони хочуть. Вони були сповнені позитивними емоціями, і настільки приємно було працювати з ними – це не передати словами/

Цього дня до торгово-розважального центру маленький Іванко прийшов зі своїми мамою та татом. Після нетривалих пошуків його батьки обирають і собі паперового янгола. У ньому – мрії 7-річної дівчинки про кольорові ручки та книгу загадок.

/Віталій і Олена Бабенкові, долучилися до проекту «Ялинка Янголів»
Поліна Ладько, 7 років. Мабуть, у дитинки такі дуже скромні побажання, і ми можемо їх виконати/

Загалом, кажуть координатори проекту, сучасні діти мріють про сучасні подарунки.

/Наталія Шамота, координатор проекту «Ялинка Янголів»
Вони мріють про якісь сучасні набори. Хлопчики замовляли набори Ніндзя Го, це якась сучасна іграшка, сучасні герої. Дівчата мріють про ляльок, про ляльку-Барбі і про ляльку Монстер Хай/

Починаючи з 5 і до 27 грудня у ТРЦ «Київ» щосуботи і неділі з 10 до 18 години на полтавців очікують волонтери проекту «Ялинка янголів». Невелику частину зібраних подарунків вони планують предати дітям до Нового року. Більшість малечі свої машинки, ляльки та книги отримають вже у січні.

Стрічка новин