У Краєзнавчому музеї нагороджували полтавців, які брали участь у військових діях на Донбасі

Медики і волонтери, військові різних підрозділів – люди, які брали участь у військових діях на Донбасі, отримали нагороди. Комусь – за добре серце, комусь – за врятоване життя, а комусь – за вирішальні бої у переддень свята Збройних сил України дісталися ордени, медалі та інші відзнаки. 


/Інтершум
Дозвольте привітати вас із професійним святом – Днем Збройних сил України/

Хоча свято Збройних сил України традиційно чоловіче, нагороди дісталися і прекрасній половині. За волонтерство, за медичну та військову службу.

У переддень свята зібрати побратимів для вручення нагород зініціювала одна із організацій-об’єднань учасників АТО. Тут є герої боїв за Волноваху, за Донецький аеропорт, за Савур-Могилу. Контрактники, ті, хто потрапив під мобілізацію, добровольці. Оці товариші – із батальйону «Дніпро 1». Свою відзнаку отримав і аеророзвідник Володимир Жмуренко.

/Володимир Жмуренко, боєць батальйону «Дніпро 1»
Вважаю, що це нагорода не лише моя, ми разом воювали з хлопцями, вони, я вважаю так, не менше достойні за мене отримати такі ж нагороди, а може й більші/

Олександра Ковтуна прийшли підтримати дружина і донька. Батько трьох дітей – теж боєць батальйону «Дніпро 1». Каже, не всидів вдома, коли почалася війна.

/Олександр Ковтун, боєць батальйону «Дніпро 1»
Не міг спокійно спостерігати за тим, що там відбувається. Перші декілька місяців війни ми із сім'єю возили волонтерську допомогу, збирали речі, возили знайомим і незнайомим. Потім, можна сказати, не всидів/

Ордени, медалі та подяки – за мужність, за вірність, за відвагу. Коли почалося на Сході, День збройних сил України набув особливого значення. Відзначають його із 93 року указом Верховної ради. Дату вибрали невипадково – після розпаду Союзу у 91 році саме 6 грудня прийняли закон «Про Збройні сили України».

Стрічка новин