До трьох років – за 4 кг марихуани

До трьох років – за 4 кг марихуани. Таке покарання може отримати 31-річний мешканець міста Миргорода, який у своєму помешканні зберігав наркотичні засоби. Їх в оселі чоловіка правоохоронці вилучили аж 4 мішки. Подробиці – далі у випуску.

Наркотикам – бій. На Полтавщині оголошена безстрокова широкомасштабна операція з протидії обігу наркотичних речовин. З останніх результативних санкціонованих обшуків – знахідка в оселі 31-річного мешканця міста Миргорода.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУНП в Полтавській області
Буквально учора співробітниками ГУ Національної поліції по місту Миргороду були проведені санкціоновані обшуки за місцем проживання 31-річного мешканця, громадянина м. Миргорода. В ході санкціонованих обшуків у нього вилучена наркотична речовина канабіс, марихуана сушена в кількості більше 4 кг/

Крім цього, правоохоронці виявили саморобний пристрій для куріння наркотичного зілля. Саму ж марихуану, каже затриманий, висушував винятково для себе.

/затриманий
У червні посіяв в кукурудзі на полі коноплю, і в листопаді її зібрав, приніс додому, повісив на горищі, висушив для власного вживання/

Вилучені поліцейськими речові докази направлені на дослідження до експертно-криміналістичного центру ГУНП в Полтавській області. За незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту чоловікові може загрожувати до трьох років позбавлення волі.

Стрічка новин