Доступність у всьому – у Полтаві відкрилася фотовиставка «Без бар'єрів»

Доступність у всьому – у Полтаві відкрилася фотовиставка «Без бар'єрів», присвячена Дню людей з особливими потребами. На кількох десятках світлин – миттєвості із мистецьких, спортивних та освітніх заходів, участь у яких брали особи з інвалідністю. Чому щороку люди з особливими потребами нагадують про своє право на повноцінне життя, дивіться у матеріалі наших кореспондентів.

Полтавка Любов Катрич щороку приходить на відкриття виставки «Без бар'єрів». Те, що бачить тут, говорить, – її захоплює та вражає.

/Любов Катрич, відвідувачка виставки
Вони настільки... їх серця такі людяні, в них в очах життя радісне, і їм просто можна позаздрити, вони люблять життя/

Це пані Любов про тих людей, які зображені на світлинах. Жодні бар'єри не можуть стримати їхнього бажання творити, бажання досягати успіхів у спорті, бажання жити повноцінним життям.

/Оксана Деркач, депутат Полтавської міської ради
Цій мужності людей, які зображені на цих фотографіях, можна не заздрити, а вчитися. Сподіваюся, що ця виставка приверне увагу тих людей, які її побачать, зрозуміють, що ці люди рівні, рівноправні, вони в соціумі повинні почувати себе вільно/

Не випадково, кажуть організатори, влаштували фотовиставку саме у підземному переході. Це символічно. Адже тут щодня проходять тисячі полтавців. Таким чином люди з особливими потребами нагадують їм про себе та намагаються бути почутими суспільством.

/Ірина Твердохліб, співголова фізкультурно-спортивного клубу «Віра»
Наше суспільство ще не зовсім розуміє, що така ситуація може виникнути з кожним, в будь-які родині, а як її перебороти, з якими труднощами чи позитивними факторами, ми ще поки що не в змозі знати/

У підземному переході виставка «Без бар'єрів» триватиме до 23 грудня.

Стрічка новин