У Полтавському інтернаті ім.Н.Крупської привітали захисників Вітчизни

У Полтавському інтернаті імені Надії Крупської привітали захисників Вітчизни. Тут до грудневого свята влаштували вечір. Головними героями були випускники та учні закладу – козацький полк імені Івана Сірка.

До козацького осередку на базі інтернату імені Надії Крупської увішли добровольці – учні закладу, які не побоялися додаткових навантажень. Вони допомагають стежити за порядком у власній школі, вивчають ази військової справи та поглиблено – історію.

/Олексій Салімон, представник Козацького загону імені І.Сірка
Хотів відчути на собі більше відповідальності і допомагати. Козаки – це вільний народ, який боровся за вільну Україну/

Серед козацького командування – випускники школи-інтернату №2. Вони кажуть: методів виховання багато, проте у їх осередку зупинилися на головному.

/Через спорт, через поглиблене і обширне історії козацтва, історії наших пращурів, історії сучасного козацтва, участі у різних заходах на державному рівні/

Про патріотичне виховання говорили в освітніх колах давно, останнім часом зі зрозумілих причин на ньому загострили увагу. Педагоги кажуть: починати треба якраніше.

/Сергій Рибалко, представник Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
Із самого дитячого садочка. Потім, звичайно, школа. Патріотичне виховання можливе лише за співпраці сім'ї, школи і решти інстанцій/

На святкуванні наступаючого Дня захисника Вітчизни вони – головні герої.
Офіційна історія свята Збройних сил України порівняно коротка, і починається від 93 року. Зате традиції вшановувати захисників Вітчизни формувалися століттями, починаючи від Київської русі. В інтернаті імені Надії Крупської козацтво відродили кілька років тому.

/Алевтина Ключинська, директор Полтавської школи-інтернату №2
Своїм вихованцям я бажаю здоров'я, щастя, успіхів, щоб був тільки мир на землі, щоб їм не доводилося брати в руки зброю, але якщо їм доведеться захищати нашу країну, наші кордони, я хочу, щоб вони були сміливими і достойними звання українця/

Стрічка новин