За добу МНС-никам Полтавщини довелося рятувати 24 людини та 14 автомобілів

За добу МНС-никам Полтавщини довелося рятувати 24 людини та 14 автомобілів. Останні застрягли у заторах через погіршення погодніх умов. До ліквідації наслідків снігопаду залучили 110 робітників та 92 одиниці техніки. Чим ще запам'ятався перший снігопад у цьому сезоні – знає Юлія Козіна.

1 грудня на Полтавщину завітала справжня зима. З 18.00 і майже всю ніч у нашій області йшов сніг. У першу чергу, він додав роботи працівникам Полтавського облавтодору, і навіть змінив її профіль: від ямкового ремонту перейшли до ліквідації наслідків негоди у посиленому режимі.

/Анатолій Мягкохліб, заст. нач. з експлуатаційного утримання автомобільних доріг
Протягом доби було задіяно 92 механізма. У першу чергу ті механізми, які займалися посипкою проїжджої частини. Сніг був мокрий, температура не висока. Займатися великою очисткою не було сенсу. У першу чергу треба було розтопиту ту вологу, яка випадала з неба/

110 робітників області розчистили 1120 кілометрів автомобільних доріг. При цьому використали понад 1100 тонн піщано-соляної суміші. Проблеми виникали, як і щороку, на трасі Київ-Харків, адже туди ще не дійшла реконструкція, та дорога має наднормові ухили. Однак, не лише в них проблема.

/Анатолій Мягкохліб, заст. нач. з експлуатаційного утримання автомобільних доріг
Автомобілі, які на даний час (велика їх кількість) ще не пристосовані до зими. Гума у них літня, а часто і та зношена, дисципліна водіїв і так далі створюють затори на проїжджій частині/

Окрім цього, загрозу на дорозі становить і їх неналежний стан. Такі ж причини виникнення аварій найчастіше називають і в Державтоінспекції. За добу у Полтаві їх трапилося у 2 рази більше, аніж зазвичай. 12 ДТП за 1 грудня. На дорогах Полтавщини довелося потрудитися не одній службі.

/Олександр Лисенко, заст. нач. з питань оперативного реагування ГУ ДСНС в Полтавській обл.
Підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій спільно зі службами автодору вивільнили з заторів 14 автомобілів, в яких знаходилося 24 чоловіка. Станом на 6 годину ранку у нас в області було відключено 87 населених пунктів, 18 з них – частково/

До всього, на вулиці Пушкіна впав дорожній знак, за ніч пошкоджено кілька дерев. До вечора комунальники ліквідовували наслідки снігопаду. Хоч пересуватися тротуарами інколи полтавцям було досить складно, рятує ситуацію гарний настрій.

/Бліци

Дорога дуже погана. Не почищено, вода скрізь. Дуже погано.

Не чищено ніде нічого. Оце противно. Мокро. Бруду повно, і ніде нічого не робиться. А так – зима радує. Хочеться зими, але тільки не такої.

Погода супер. 1 число. Зима. Дорога нормальна. Як водій, дорога супер.

Нарешті зима настала. Не слизько. Під ноги дивитися треба.

У природи немає поганої погоди. Добре, що випав сніг. Навіть ногами чавкати все-одно приємно/

Від вчорашнього добрячого снігопаду в особливому захваті діти. Майже кожен двір нашого міста з самого ранку заповнений малечею, грою в сніжки та ліпленням сніговиків.

Стрічка новин