Полтавці крадуть сумки з можливою вибухівкою всередині

Понад 7 мільйонів гривень цього року витратили спецслужби Полтавщини на закупівлю необхідної техніки та обладнання. Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Віктор Стеблянко. Хто що отримав та чи залишилися кошти, дивіться у нашому сюжеті.

Управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації у 2015 році виконувало програму «Територіальна оборона», розповідає начальник структури Віктор Стеблянко. На її реалізацію витратили 7 мільйонів 355 тисяч. Ще 345 тисяч залишилося в бюджеті. Мільйони, запевняє Віктор Стеблянко, не були витрачені даремно. На закупівлю спеціальної техніки для СБУ виділили 2 мільйона, для Нацгвардії на 875 тисяч купили спецзасоби, 470 тисяч пішло для військової частини, де розташовані вертольоти. Для навчально-тренувального центру, що по вулиці Зіньківській, за 380 тисяч придбали мішенне поле.

/Віктор Стеблянко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА
З придбанням цього мішенного поля значно покращилася вогнева підготовка. Це сучасне обладнання, автоматизоване. Відразу автоматично висвітлює, хто скільки балів набрав, куди потрапив, чи не потрапив. Автоматично можна з робочого місця піднімати, опускати ці мішені. Тобто, сучасне обладнання, яке приносить серйозну користь/

Нині спільно зі спецслужбами, зазначає Віктор Стеблянко, проводять дослідження, як полтавці реагують на сумки з можливими вибуховими пристроями. Ситуації спостерігають різні.

/Віктор Стеблянко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА
Підійшов чоловік з жінкою. Чоловік підійшов, подивився, відійшов, порадився з жінкою, і вирішили таки сумку забрати. І пішов забрав цю сумку. Звичайно, що за ними спостерігали, і відразу це приняється/

У разі виявлення подібних речей, наголошують спеціалісти, необхідно повідомити відповідні служби. Фахівці самостійно встановлять походження речей та проведуть подальші дії щодо утилізації підозрілих предметів.

Стрічка новин