В обласній бібліотеці презентували фільм польського режисера «Точка відліку»

В обласній бібліотеці імені Котляревського презентували переможця Міжнародного фестивалю документальних фільмів про права людини DOCUDAYS UA. Короткометражка польського режисера Міхаля Щесняка  триває 25 хвилин і розповідає про життя молодої жінки, яка обрала хибний шлях у житті.

Вона убила рідну бабусю і відбуває покарання у в'язниці, тож позбавлена права бачитись зі своєю дитиною... Все це – про головну героїню документального фільму «Точка відліку» польського режисера Міхаля Щесняка. Короткометражка одержала перемогу на Міжнародному фестивалі Docudays UA і нині подорожує Україною.

/Наталія Кірячок, голова Полтавської обласної організації НСПУ
Це все реальні історії, документальні історії з життя людини. Зазвичай це кіно, яке не залишає глядача байдужим/

Полтавці зможуть побачити стрічку завдяки організаторам – Полтавській філії Суспільної служби України та обласній організації Національної спілки письменників. У 2016-му виповниться 10 років, як фільми фестивалю презентують у нашому місті, а віднедавна – ще й у районних центрах.

/Олена Гаран, модератор заходу
Все починається з того, що режисери знімають ці фільми, потім вони беруть участь у конкурсній програмі фестивалю, відбираються найкращі, нагороджуються і мандрують регіонами України/

В обласній бібліотеці імені Котляревського стрічку показали майбутнім юристам, адже упродовж 12 років Міжнародний фестиваль порушує тему прав людини. Дивитися фільм, не зважаючи на те, що тривав він лише 25 хвилин, було важко, зізнаються студенти.

/Вероніка Власова, студентка
Дійсно реалістична історія показана, ми всі в шоці, уважно спостерігали за всім, у житті цю картину ми часто можемо зустріти. Люди, піддаючись емоціям, здійснюють вчинки, які можуть змінити все їхнє життя, вони не знають, як бути далі, не можуть знайти виходу з цієї темряви/

Фільм завершився тим, що героїня таки отримала шанс змінити своє життя, але чи скористається вона ним – не відомо.

Стрічка новин