Зовсім у нечесний спосіб дві жінки наживалися на мешканцях Полтави, переважно – підлітках

Вони під приводом зняття порчі входили у довіру до громадян та заволодівали їх майном. Проводити свої шахрайські сеанси останні продовжуть і нині. Тож співробітники міліції звертаються за допомогою до населення: на сьогодні складені фотороботи злочинниць, допомогти ж їх затримати можуть тільки полтавці.

Полтавським міським управлінням міліції розшукується дві жінки, які в шахрайський спосіб заволодівають коштовностями мешканців міста. Методику задурювання обрали неоригінальну: під приводом зняття порчі чи гадання просять винести цінні речі з дому. Контингент жертв обрали відповідний, в основному це – підлітки. Так, 26-го липня 2007-го року дві зловмисниці на території Октябрського району підійшли до 14-річної дівчинки і розповіли їй страшну історію, мовляв, на її сім'ю наслано порчу, від якої мати помре від раку, а батько розіб'ється на автомобілі. Аби цього не сталося, дівчина мала взяти голку і положити під килим, потім зібрати всі гроші і коштовності в будинку і винести провидицям. Отримавши бажане, жінки відійшли знімати порчу. Назад, звісно, не повернулися. Коли дівчина прийшла до тями, було пізно. В пакеті, що вона віддала злочинницям, грошей та коштовностей виявилось на 150 тисяч гривень. Наразі за даним фактом порушено кримінальну справу і ведеться розслідування. Співробітники правоохоронних органів звертаються до полтавців. Якщо комусь щось відомо про цих жінок, звертайтеся за телефонами: 56-09-49 або 02. Конфеденційність, а головне - винагорода гарантуються.

Прикмети жінок. Одна на вигляд років 30-40-ка, на зріст близько 160 см., волосся руде, зібране у хвіст, обличчя овальне. Особлива прикмета: брови відсутні, намальовані олівцем, розмовляє на суржику.

Інша жінка на вигляд 30-40-ка років, зріст 170-175 см., середньої статури. Волосся пряме, білого кольору, до плечей. Обличчя овальне.

Стрічка новин