У Нових Санжарах пройшов конкурс «Відлуння заповітів земляків»

Понад півсотні кращих дослідників та літераторів з усієї Полтавщини змагалися у конкурсі «Відлуння заповітів земляків». Це – літературний конкурс, який проводить Мала академія наук спільно з Департаментом освіти облдержадміністрації. Цьогорічне змагання присвятили письменнику Борису Олійнику.

На Полтавщині відбувся четвертий обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків». Його присвятили 80-річчю від Дня народження видатного українського поета Бориса Олійника. Учасники з'їхалися з усього регіону.

/Галина Гажієнко, заступник директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
Кращі мовники, літературознавці сьогодні на базі Новосанжарського навчального-виховного комплексу проводять свій наступний конкурс, який присвяченій 80-річчю Бориса Ілліча Олійника/

Завітали діти і до школи в селі Зачепилівка, де навчався Борис Олійник. Саме за цією партою свого часу сидів письменник.

/Віра Мелешко, зав. кафедрою української літератури ПНПУ ім.В.Короленка
Ми знаходимося біля школи, де сім класів навчався Борис Ілліч, звідки почалася дорога в його велике життя/

Змагалися діти у двох номинаціях. У першій досліджували життєвий шлях та творчу діяльність Бориса Олійника. У другій – учасники мали змогу проявити себе у написанні віршів, нарисів, есе.

/Віра Мелешко, зав. кафедрою української літератури ПНПУ ім.В.Короленка
Конкурс проводиться з метою пошанувати пам'ять чи віддати належне тим, хто нині сущий, наших великих полтавських земляків/

Упродовж 2 годин члени журі оцінювали знання учасників конкурсу. Врешті, визначили переможців. У номінації «Дослідницька робота» переміг Максим Сидоренко.

/Максим Сидоренко, переможець конкурсу
Спочатку було складно. Але потім емоції втамувалися, і все було добре/

Найбільш творчою, на думку журі, виявилася Алія Дорошенко.

/Алія Дорошенко, переможниця конкурсу
Мені дуже сподобалося. Я дуже вражена. Мені дуже подобається, що у таких, як я поетів майбутніх, можливо, є шанс у житті реалізуватися/

Перемогу здобула ось із цим віршем.

/Алія Дорошенко, переможниця конкурсу
З чого починається життя?
З якої миті ти стаєш «Людина»?
Хто розгадає загадку буття
і з витоку знайде стрімку лавину?/

Юлія Іващенко

Іван Козаченко

Стрічка новин