Щороку на Полтавщині проводять акцію «16 днів проти насильства»

Щороку з 25 листопада по 10 грудня на Полтавщині проводять акцію «16 днів проти насильства». Її мета – привернути увагу до таких проблем, як жорстоке поводження з жінками та дітьми, торгівля людьми, а також нагадати про рівність прав і обов'язків представників обох статей. Другий рік поспіль у ці дні в Полтаві влаштовують інтелектуально-спортивний квест для молоді, цього разу до гри залучили 40 юнаків і дівчат.

«У XXI столітті дискримінація за статевими ознаками, як і стереотипи щодо ролі чоловіків і жінок у суспільстві, існують, вони не ефемерні, навпаки, це усталене явище», – говорять організатори квесту «Гендерний вимір» – працівники обласного управління у справах сім'ї, молоді і спорту та «Обласного молодіжного центру». Щоб поінформувати молодь, зібрали 40 учнів із ліцеїв, коледжів та технікумів Полтави.

/Анатолій Коваленко, майстер виробничого навчання Полтавського електрорадіотехнічного ліцею
Діти на початковому рівні, на жаль, зараз лише мають уявлення про те, що таке гендерність і що таке рівність/

Організатори квесту вирішили це змінити, і підготували для молоді логічні завдання з гендерної тематики.

/Наталія Шкоденко, начальник управління у справах сім'ї, молоді і спорту Полтавської ОДА
Вони повинні про все це знати, бо, це перш за все, правова освіта, і ми акцентували увагу на протидії насильства в сім'ї і торгівлі людьми/

Провели для молоді й інформаційно-роз'яснювальну кампанію «Стоп насильству у сім'ї». Цього разу квест організували вже вдруге, як і минулого року, все відбувалося у торгово-розважальному центрі, бо тут багато людей, і можна привернути їхню увагу до обраної тематики.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр»
Буде 10 локацій, на кожній вони мають дати відповіді на запитання, щоб отримати підказку і рухатись далі. Будуть такі питання: Що таке насильство? Що таке сім'я? Що таке гендерна рівність?/

По завершенню всі учасники квесту отримали сертифікати учасників та призи.

Стрічка новин