Сьогодні відбулося чергове судове засідання щодо колишнього начальника ДАІ Петра Блажівського

Тим часом відбувся суд щодо колишнього начальника Державтоінспекції  Петра Блажівського. Нагадаємо, його звинувачують у вимаганні та отриманні хабарів від своїх підлеглих. Судові засідання виходять на завершальний етап – допитують останніх свідків.

Анатолій Буряк – начальник слідчого відділу прокуратури Полтавщини. Він керував слідством у справі Петра Блажівського, якого звинувачають у вимаганні та отриманні хабарів. Правоохоронець запевняє: прокуратура працювала чесно. Відкидає всі звинувачення щодо навмисного підкидання грошей до портфелю Петра Блажівського.

/Анатолій Буряк, свідок
Не можна було комусь підкидати, бо вже того було зафіксовано за матеріалами негласних розшукових слідчих дій, що Петро Ілліч отримує хабарі. Сенсу комусь підкидати не було/

Цікавилися як адвокати, так і обвинувачення, якою була процедура обшуку палати Петра Блажівського. Особливо – момент викидання портфелю з вікна.

/Анатолій Буряк, свідок
Петро Ілліч підійшов до вікна, і я побачив, як він взяв портфель, який стояв під вікном, почав відкривати вікно і викидати портфель. Я кинувся закривати вікно, але його син напав на мене, і Петро Ілліч викинув портфель з вікна/

Після Анатолія Буряка мали допитати інших свідків з поліції та СБУ, та вони не з'явилися. Прокурори запевняють: свідок Барчук взагалі відмовляється спілкуватися з ними по телефону.

/Андрій Бойко, прокурор
Відповідно до чинного КПК, передбачено, що повідомлення про виклик свідка не лише повісткою, а й також телефоном, телеграмою. Тому просимо примусовий привід на наступне засідання Барчука/

Але про те, що дійсно повідомляли, прокурори не надали відповідної телефонограми. Відтак суд вирішив вручити свідкам повістку на наступне судове засідання. Воно відбудеться вже цієї п'ятниці.

Стрічка новин