Замість трьох райвідділів міліції – один

Замість трьох райвідділів міліції – один. Полтавські правоохоронці реформувались. Про те, що вже змінили у своїй роботі та місцезнаходженні, а також про стан правопорядку у місті працівники Національної поліції розповіли під час прес-конференції.

Полтавське міське управління ліквідували. Замість нього тепер – Октябрський відділ поліції. Реформування правоохоронців відбуваються не тільки у назвах структур, а й в місцезнаходженні. Головний відділ поліції міста знаходиться так само на Сковороди, 2-Б. У його підпорядкуванні – Київське та Ленінське відділення. Особовий склад Ленінського переїхав за колишньою адресою Октябрського райвідділу – на Комсомольську,16. Правоохоронці Київського району залишились на місці. Що буде розташовуватись у приміщенні Ленінського – поки що невідомо. Правоохоронці говорять: про правопорушення можна повідомляти на цілодобову лінію «102», або за номером чергової частини 51-77-55.
У складі Октябрського відділу чекають на поповнення – з лав державтоінспекторів.

/Олександр Терела, начальник Октябрського відділу ГУНП в Полт.обл.
В Октябрському відділі передбачено 5 працівників поліції патрульної, які будуть забезпечувати дорожній рух в місті Полтаві. Тобто, оформлення ДТП. Тобто, зараз, на даний момент, ці люди комплектуються, буде працювати ця служба. На даний час виїжджає слідчо-оперативна група, яка документує дані події/

Вони також увійдуть до складу Національної поліції.

Стрічка новин