Родичі Валерія Калініченка, який потрапив у ДТП, просять про допомогу

Близько 90 тисяч гривень рідні та близькі полтавця Валерія Калініченка витратили лише на саму операцію на хребті. Хлопець зазнав тяжких травм внаслідок ДТП під Рівним. Вже два тижні київські лікарі намагаються поставити його на ноги. Кажуть: шанси одужати є, але необхідно вчасно зробити ще одну операцію. На неї у сім'ї вже немає коштів. Відтак прохають небайдужих допомогти 22-річному Валерію повернутися до повноцінного життя.

Валерій Калініченко разом з Юрієм Козенком 8 листопада поверталися з Рівного до Полтави. Валерій був за кермом «Ниви», Юрій – пасажиром. Дорогою додому, розповідає Юрій, ввечері він задрімав. Прокинувся вже внаслідок зіткнення з іншою автівкою. ДТП відбулося за участі трьох або чотирьох машин.

/Юрій Козенко, товариш В.Калініченка
Удар. Спочатку почало крутити автомобіль, потім удар. Я вилітаю з автомобіля. У свідомість прийшов на асфальті. Потім повертаю голову, а на великій швидкості зліва їде автомобіль. Я все, що встиг зробити, то відстрибнув, і мене боковим ударом перекинуло через автомобіль/

Після цього знайшов Валерія на узбіччі у тяжкому стані без свідомості. Швидка забрала хлопця в реанімацію до Рівненської лікарні. 9 листопада перевезли до Києва, а 11-го зробили першу операцію на хребті. Він травмований найдужче, оскільки зламано 1, 2, 3, 4, 5 та поясничний хребці. Аби поставити Валерія на ноги, необхідні імпланти. Саме вони, розповідають близькі, – найдорожча частина лікування. На першу операцію їх знадобилося 8. Плюс підготовка, медикаменти, наркоз. Витратили близько 80 тисяч гривень. Цю суму вдалося зібрати завдяки небайдужим людям та деяким організаціям. Обіцяють допомогти Валерію і Червоний хрест Полтавщини та Батальйон Небайдужих. Рідні шукають всі можливі шляхи порятунку 22-річного хлопця.

/Юлія Данько, триюрідна сестра В.Калініченка
Я ходила до першого заступника міського голови, то він пообіцяв допомогти нам з реабілітацією і, що теж головне, то пообіцяв транспортування до Полтави з Києва. Його ж не посадиш ні в маршрутку. Як його транспортувати? А це коштує близько 8 тисяч/

У Києві з Валерієм перебуває мама та дружина. Вони готуються до наступної операції. За прогнозами, вона буде теж тяжка, оскільки в хлопця погані аналізи. Всіх небайдужих прохають допомогти. Навіть якщо половина жителів Полтави пожертвує лише 1 гривню, Валерія можна буде поставити на ноги. Перерахувати кошти можна на карту ПриватБанку на ім'я мами Валерія Наталії Калініченко. Номер картки – 5168 7572 8651 4072. Рідні благають не залишатися земляків байдужими до чужої біди.

Стрічка новин