«Водоканал» рятує від екологічної катастрофи мешканців Левади

«Водоканал» рятує від екологічної катастрофи мешканців Левади. Справа в тому, що в цьому мікрорайоні комунальники в аварійному порядку усувають засмічення каналізаційної мережі. Менше ніж за тиждень з колекторів аварійники витягли декілька сот кілограмів побутового сміття.

Майже тиждень аварійна бригада «Полтававодоканалу» проводить роботи з профілактичного очищення каналізаційної мережі від мулу та різного побутового сміття. Воно, за словами комунальників, найчастіше і є причиною забруднення каналізаційної мережі.

/Микола Колеснік, майстер мережі каналізацій КП «Полтававодоканал»
Хочу сказати, що не дивлячись, що робота каналізаційної мережі здається простою, то вона дуже чуттєва до різного роду побутового сміття. Хочу звернутися до мешканців та гостей міста, щоб використовували каналізацію за призначенням, а не як сміттєпровід/

В інакшому випадку необхідно буде викликати аварійно-відновлювальну бригаду служби водовідведення для усунення проблем. Щодня фахівці «Водоканалу» дістають з каналізації по одному возику побутового сміття: ганчірки, целофанові пакети, предмети гігієни, залишки консервації.

/Микола Колеснік, майстер мережі каналізацій КП «Полтававодоканал»
Так як це каналізаційний колектор, то тут великий об'єм його збирається, то витягли десь кубів 5 сміття вже. Це відходи у вигляді фантиків, ганчірок, паперу/

За добу до диспетчерської служби підприємства надходить до 30 заяв з приводу забитої каналізації. В разі проблем з водовідведенням, радять фахівці, необхідно дзвонити в диспетчерську за телефоном 56 96 00. Вона працює цілодобово.

Стрічка новин