Графіка – від художника, фото та поезія – від психолога

Графіка – від художника, фото та поезія – від психолога. В обласній бібліотеці імені Гончара презентували виставку «Арт-філо-софія». У ній простежуються співзвучні погляди на життя людей різних професій.

«Арт-філо-софія» називається виставка робіт, яку підготували разом художник та психолог. Вона об’єднує фото, поезію та графіку.

/Едуард Трирог, художник
Є багато можливостей реалізуватися: живопис, скульптура... Якось ближче графіка. Лінія, пляма – мої улюблені засоби, якими я користуюсь/

Олівець, вугілля, акварелі та папір – улюблені матеріали для творчості Едуарда Трирога.
Олександр Тимошенко – психолог. Він допомагає людям різним, в тім числі – із залежностями. Виставка почалася із знайомства з художником. Як реакція на його картини психолог зі стажем вперше за багато років почав писати.

/Олександр Тимошенко, психолог
Тобто якісь народилися асоціації, спочатку вони були неримовані, просто, як роздуми, я почав це писати. Десь навіть дещо соромився, що не виходить у риму зігнати думки. Потім мені сказали, що цей стиль називається верлібр/

Серед знайомих тандем художника і психолога знайшов успіх. Тож вони зважилися на виставку. Першу таку презентували в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. На цьому зупинятися не збираються – ці роботи психолога і художника іще побачать у різних куточках Полтави.

Стрічка новин