У неділю ввечері на зупинці «Вулиця Фурманова» згоріло близько 1 мільйона гривень

У неділю ввечері на зупинці «Вулиця Фурманова» згоріло близько 1 мільйона гривень. Саме така вартість автобуса, в якому сталася пожежа. За 20 хвилин від транспортного засобу залишилася лише металева основа. Салон вигорів вщент. Правоохоронці називають три версії загорання. Більше про це – у нашому наступному сюжеті.

Ось на цій зупинці в неділю ввечері відбулася надзвичайна ситуація. Про пожежу автобуса нагадують залишки розбитого скла, шматки гуми, килимок на проїзній частині та калюжі з масляною водою. Посеред дороги валяється значок з капоту автобуса «Еталон». Саме цей транспортний засіб і спричинив паніку на зупинці Фурманова. Автобус їхав за маршрутом «Супрунівка-Полтава». За словами водія, на Фурманова зупинився, аби висадити пасажирів.

/Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікацій ГУ Національної поліції у Полтавській області
Начеб-то на цій зупинці в задній частині салону транспортного засобу, як він пояснює, була якась жінка в сонцезахисних окулярах, після виходу якої з автобусу відбулося загорання задньої частини/

Гасили автобус 9 бійців двох пожежно-рятувальних частин. Зробити це було потрібно швидко, оскільки існувала загроза вибуху.

/Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДСНС Полтавщини
Для гасіння пожежі був поданий піноутворювач. Існувала реальна загроза вибуху чи виливу пального із бензобаку, тож рятувальники швидко подали піну на його охолодження. Також від палаючого автомобіля пожежа перекинулася на конструкцію зупинки, рятувальникам вдалося врятувати її від знищення вогнем/

Вже ввечері в неділю Інтернет заполонили відео з місця події. Одним з яскравим став ролик Олександр Можного.

Пожежу ліквідували вже за півгодини. Ніхто з людей не постраждав, але від автобуса вартістю майже мільйон гривень залишився лише металевий каркас. Власник транспортного засобу Геннадій Тимощенко спілкуватися з журналістами відмовився. Відтак дізнатися його думку з приводу цієї ситуації не вдалося. В поліції ж називають три версії події, за якими розпочато досудове розслідування.

/Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікацій ГУ Національної поліції у Полтавській області
Це від самозагорання, від підпалу в задній частині (друга версія) і третя версія пов'язана із конкуренцією, пов'язана на ринку перевезення пасажирів/

Нині на маршрутах «Полтава-Шостаки» та «Полтава-Супрунівка» працює 4 перевізники. Геннадій Тимощенко – один з них. Він виграв маршрут на останньому конкурсі. Відтак правоохоронці не відкидають версію щодо дій конкурентів. З метою детального дослідження обставин подій та встановлення причин загорання, зазначає речник полтавської поліції Юрій Сулаєв, відкрито кримінальне провадження за статтею «Умисне пошкодження майна». Слідчі розшукують очевидців події, відтак поліція звертається до полтавців, які щось бачили цього недільного вечора, поділитися інформацією за телефоном 101.

Стрічка новин