Освітяни з Педуніверситету презентували книгу «Делінквентний підліток»

Освітяни з Педуніверситету презентували книгу «Делінквентний підліток». Мова – про проблемних неповнолітніх, схильних до правопорушень. Видання розраховане на психологів, поліцейських та студентів профільних вишів.

Вже друге видання книги «Делінквентний підліток» побачило світ. Це посібник з психопрофілактики, діагностики і корекції протиправної поведінки підлітків. Написали книгу полтавські психологи Кіра Сєдих та Володимир Моргун. Основний меседж видання – займатися розслідуванням не лише вже скоєних злочинів, а й профілактикою серед проблемної молоді, аби уникнути майбутніх правопорушень.

/Кіра Сєдих, співавтор книга «Делінкветний підліток»
Приділяти певну увагу підліткам і дітям. І в школах, і в сім'ях, і в дитячому віці проявляють певні схильності/

Під час написання книги, зазначають автори, вони співпрацювали з правоохоронцями, оскільки останні мають практичний досвід у вирішенні проблеми. Відповідно, поліцейські допомогли розробити тренінг для проведення психологічної роботи серед проблемних підлітків. Плюс автори звертають увагу на дещо забуті методи виховання підростаючого покоління.

/Володимир Моргун, співавтор книга «Делінкветний підліток»
Тут ще є розділ, як занедбану нами, забуту, залишену в музеях педагогіку Макаренка треба негайно реанімувати і негайно запроваджувати не лише в колоніях, коли злочини скоєні, а саме для профілактики/

Наразі світ побачило 700 примірників профілактичного видання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію