Горіховий бізнес у Полтаві

Горіховий бізнес у Полтаві. 43-річна жінка організувала підпільний цех із прийому та переробки цих плодів. Здійснювати незаконну підприємницьку діяльність їй допомагали ще 10 осіб. Один чоловік з них, за інформацією правоохоронців, переховується від суду.

Горіхи – на вагу золота. У Полтаві діяв підпільний цех із їхньої переробки. Організувала цю незаконну господарську діяльність, за інформацією правоохоронців, 43-річна мешканка міста.

/Тетяна Іщенко, ст.оперуповноважена відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ НП в Полтавській області
Працювало 10 соціально неблагополучних осіб, які отримували заробітну плату дуже рідко, працювали в антисанітарних умовах. Також серед вказаних осіб було виявлено громадянина України, який переховувався від суду за скоєння кримінального правопорушення у сфері незаконного обігу наркотиків/

Відповідні документи на підприємницьку діяльність у неї, кажуть у поліції, відсутні. Втім у присутності камери жінка відхрещується від цього бізнесу.

/організатор незаконного бізнесу
Сьогодні ось ці люди... Я випадково їх... Чотири людини, я їх не знаю. Просто коли хліб купувала, попросила допомогти/

У людей, яких виявили у підпільному цеху, – інша версія свого «працевлаштування».

/працівниця цеху
Йшла, побачила оголошення, і прийшла/

Наразі правоохоронці за цим фактом здійснюють перевірку.

Стрічка новин