В обласній бібліотеці вперше в її історії презентували кулінарну книгу

В обласній бібліотеці вперше в її історії презентували кулінарну книгу. Рецепти з усієї України зібрав телеведучий Костянтин Грубич. Книга вийшла як журналістське кулінарне розслідування.

Костянтин Грубич вів «Сніданок з 1+1» та «Смачну країну», був керівником проекту та ведучим програми «Знак якості». Як експерт часто виступає у програмі «Все буде добре». До Полтави привіз на презентацію свою книгу «Смачна країна». В обласній бібліотеці, де відбулася зустріч, кажуть: із рецептами страв у них – уперше.

/Юлія Шолудько, бібліотекар Полтавської обласної бібліотеки імені І.Котляревського
Саме кулінарних – ні, вперше у нас сьогодні презентація така/

Народні рецепти та поради журналіст назбирав у подорожах країною. Книга має розділи – рецепти по регіонах. І тільки «полтавські страви» – списані із родинних кулінарних книжок. Костянтин Грубич тут народився.

/Костянтин Грубич, телеведучий, автор книги «Смачна країна»
За легендою, в «швидкій допомозі» на вулиці Сако, бо мама якось так швидко мене почала народжувати, і в Залізничній лікарні просто пуповину перерізали. І, мабуть, через це я люблю рух, кудись їздити.../

Журналістське кулінарне дослідження – такий вигляд має книга телеведучого. Бо тут – не тільки рецепти, а ще й історії, із тією чи іншою стравою пов’язані, та поради, корисні любителям куховарити і не тільки.

Стрічка новин