До нас звернулися полтавці зі скаргою на «Водоканал»

До нас звернулися  полтавці зі скаргою на «Водоканал». Його працівники ніби-то нашкодили благоустрою, коли черговий раз ремонтували підземні труби. Що робити в такій ситуації – поцікавилися наші журналісти.

/ІНТЕРШУМ
Трактор приїхав, набрав землі, і вони управились/

Галина Борисівна працює тут двірником. Разом з мешканцями будинку 36/11 по вулиці Ватутіна вона займається тут благоустроєм. І скаржиться на «Водоканал», працівники якого ніби-то нашкодили пару місяців тому, коли проводили чергові ремонтні роботи. Під будинком була завезена земля для благоустрою.

/Галина Супруненко, двірник
Були розкопки, була аварія, працював «Водоканал», він під'їхав до нашої землі, щоб закрити оці смітники. І розламали нам навпіл оцей не такий уже і облагорожений, але тротуарчик/

Будинок цей не ЖЕДівський, ОСББ. Люди самі пораються коло нього, самі поставили лаву, у планах – стоянка та майданчик. Власної праці та вкладених коштів, хай невеликих, жаль.

/Галина Супруненко, двірник
Ми телефонували, нам сказали, що подумають, що можна зробити/

Не пройшло пари місяців, як біля цього будинку знову прорвало трубу. На старі дріжджі насипалися нові претензії – від розкопок несеться грязюка. Із прес-службою «Водоканалу» ми зв'язалися телефоном. Вони просять вибачення за незручності і пояснюють, що під час ремонтних робіт під землею їх важко уникнути. У випадку, коли при роботах компанія завдала збитків, юристи рекомендують представникам ОСББ скласти і направити до цього підприємства письмову претензію, вказавши суму, необхідну для того, щоб ці збитки відшкодувати. Якщо від сторони, що завинила, реакції немає – тоді проблему слід вирішувати у суді.

Стрічка новин