Ремонт всіх автошляхів Полтавщини – за 3 роки

Ремонт всіх автошляхів Полтавщини – за 3 роки. Такі оптимістичні плани озвучують в облдержадміністрації. На реалізацію задуманого мають намір залучати кошти з державного, обласного та районних бюджетів. Скільки фінансів необхідно для того, щоб привести до ладу всі дороги в області, та як поліпшення інфраструктури вплине на долю полтавського аеропорту – розкажуть наші кореспонденти.

Більше 13 з половиною млрд гривень – на капітальний ремонт всіх доріг Полтавської області. На таке фінансування з боку держави розраховує одна із програм розвитку інфраструктурної галузі нашого регіону. Інша має на меті залучення коштів обласної та районних громад. Всього – 210 млн гривень за три роки. Початок впровадження програми – 2016. Її затвердження очікують на одній із сесій обласної ради.

/Олександр Бєліков, начальник управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Є вже домовленість і порозуміння з Укравтодором. Укравтодор до нас приїздив, перший заступник був у нас. Ми виїздили на місце. Перша дорога, на яку будуть виділені кошти, – це Полтава-Кременчук/

Крім цього, свого ремонту дочекаються і такі шляхи як Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Суми-Полтава, Лубни-Миргород-Опішня тощо. З-поміж всього іншого, подібне поліпшення інфраструктури, кажуть, гратиме на користь розвитку туристичної галузі та зокрема функціонування полтавського аеропорту.

/Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА
Зараз нам необхідно зберегти як можна більше інфраструктурних об'єктів, тому що з історії тих країн, де відбувалася економічна криза, криза як синусоїда, має критичну точку, і потім вона підіймається, криза закінчується. Ми повинні до цієї точки зростання економіки зберегти всі наші інфраструктурні об'єкти і аеропорт зокрема/

Полтавський аеропорт має великий потенціал. Про це свідчать перші висновки аналізу, який проводили представники компанії «Авіаплан».

/Олена Трескунова, директор компанії «Авіаплан»
Це все пояснюється достатньо високим рівнем соціально-економічного розвитку Полтавського регіону вцілому. Цьому сприяє перспектива розвитку наземного обслуговування, доріг, що дозволить здійснювати підвіз пасажирів до аеропорту. Це пояснюється наявністю туристичного попиту, що підтверджують туристичні агентства/

Полтавський аеропорт претендує на те, аби зайняти нішу лоукост-аеропорту Лівобережної України. Такі авіаційні об'єкти характеризуються більш низькими цінами на обслуговування та своєю незначною віддаленістю від основних міст.

/Олена Трескунова, директор компанії «Авіаплан»
Якщо ми припустимо, що лоукост-компанія пропонує переліт з Полтави у передмістя Парижа за 40 євро, то зрозуміло, що пасажир навіть з Києва охоче заплатить 400 гривень за Інтерсіті для того, щоб полетіти з Полтави у Париж за 40 євро, ніж заплатить авіакомпанії МАУ 300 доларів/

Наразі, кажуть в облдержадміністрації, ведуться перемовини з інвесторами. Людей, готових вкладати кошти у роботу полтавського аеропорту, шукають як в Україні, так і за її межами.

Стрічка новин