Покарання для пенсіонерки, яка хотіла проголосувати за себе і свого чоловіка, визначатиме прокуратура

Покарання для пенсіонерки, яка хотіла проголосувати за себе і свого чоловіка, визначатиме прокуратура. Поліція зібрала всі необхідні докази, повідомив начальник відомства Олег Бех. Загалом за період виборчої кампанії надійшло майже 280 повідомлень. З них лише у 14-ти випадках відкриті кримінальні провадження.

За другий тур виборчої кампанії до полтавських правоохоронців надійшло 44 повідомлення від громадян про ймовірні порушення виборчого законодавства. 25 із них надійшло в день голосування, розповідає начальник Головного управління Національної поліції Полтавщини Олег Бех. Найпоширеніших звернень було декілька видів.

/Олег Бех, начальник ГУ Національної поліції в Полтавській області
Це повідомлення, які стосувалися порушення проведення агітації, виявлення агітаційних матеріалів. Крім того, про можливі підкупи виборців, підвезення виборців транспортом, конфлікти між спостерігачами кандидатів/

А ще – наявність на дільницях людей у нетверезому стані, голосування за чужими паспортами і переміщення сейфу із виборчою документацією. Частина повідомлень знайшла своє підтвердження, тому було відкрито 4 кримінальних провадження. Одна з резонансних подій – спроба пенсіонерки проголосувати за себе і свого чоловіка. Це порушення вдалося вчасно припинити. Покарання, зазначає Олег Бех, визначатиме прокуратура.

/Олег Бех, начальник ГУ Національної поліції у Полтавській області
У неї дійсно дуже солідний вік, і сьогодні кваліфікацію дій і членів ДВК, і самої пенсіонерки дасть прокуратура/

Загалом за час голосування під час другого туру для забезпечення правопорядку залучили понад 600 поліцейських та 400 військовослужбовців Нацгвардії, повідомив Олег Бех. У ході прес-конференції очільник місцевої поліції представив журналістами і трьох своїх заступників – Сергія Чижа, Дениса Захарченка та Руслана Бірюкова.

Стрічка новин