У Полтаві шкільні команди з області презентували власні суспільно корисні проекти

Свіжий погляд на проблеми сьогодення – у Полтаві шкільні команди з різних куточків області презентували власні суспільно корисні проекти. На традиційний фестиваль-конкурс юні активісти подавали роботи у п'яти номінаціях. Кожен із проектів пройшов заочний та очний етапи. Яких змін прагне молодь – знають наші кореспонденти.

У 2015 році на конкурс учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє» надійшло 36 робіт. 20 із них представники команд з усієї Полтавської області презентували на обласному етапі. Гості з міста Пирятин сьогодні змагатимуться у номінації «Лідерський рух». Говоритимуть про взаємодію із владою.

/Ростислав Криворучко, учасник команди з Пирятинського ліцею
Зараз потрібна чітка співпраця молодих людей з міською владою, самоврядування потрібно розширювати, адже зараз нам як ніколи потрібні свіжі ідеї, свіжі голови. Молоді будуть брати досвід дорослих, а старші братимуть хороші свіжі ідеї у молодих/

А от представники команди з 13-ої Полтавської гімназії свої лідерські якості спрямовують в екологічне русло. Їхній проект стосується захисту навколишнього середовища.

/Єлизавета Лукашевич, учасниця команди з Полтавської гімназії №13
Я вважаю, що саме діти, молодь можуть будувати наше майбутнє. І ці якості лідерів повинні бути у кожного, тобто потрібно навчати цьому не лише кращих талановитих дітей, а всіх/

Активісти у шкільному житті на обласному фестивалі-конкурсі захищають честь своїх навчальних закладів. У заочному турі члени журі вже мали можливість ознайомитися із всіма матеріалами. В очному перед учнями стоїть завдання представити команду та проект учасникам. Найголовніше, кажуть організатори конкурсу, що учнівські думки існують не тільки на папері, а мають шанс на своє реальне втілення.

/Марина Єщенко, методист відділу військово-патріотичного виховання ПОІППО імені М.Остроградського
Вони вже частково реалізуються, в одних командах – вже на певному етапі реалізації. Все це реально. Головне – бажання, головне – підтримка шкільного колективу, дирекції, і все це буде реалізовано, тому що, дивлячись, з яким завзяттям діти беруться до цього, то впевнені, що все це можливе, і буде втілено в життя/

Крім подібних конкурсів, говорять, представники учнівського самоврядування беруть активну участь у волонтерському русі, плетуть маскувальні сітки, допомагають бійцям на Сході.

Стрічка новин