У Полтаві нагородили переможців конкурсу імені Саші Путрі

У Полтаві нагородили переможців конкурсу імені Саші Путрі. У ньому змагалися юні художники віком від 6 до 17 років, роботи приймалися з першого вересня. Окрім задоволення від участі в конкурсі, найкращим дісталися пристойні суми грошей. Подробиці – у сюжеті за мить.

Роботи лауреатів конкурсу юних художників зараз – у Полтавській галереї мистецтв, у залі імені Саші Путрі. На честь цієї маленької полтавки, відомої на увесь світ, назвали дитяче змагання. Організував його благодійний фонд «Духовне відродження Батьківщини», представники якого кажуть: хотіли відшукати талановитих дітей.

/Андрій Бондаренко, один із засновників БФ «Духовне відродження Батьківщини»
Чому зосередилися саме на образотворчому сенсі, мабуть, тому, що через нього найбільш яскраво проявляються дитячі можливості. Ми двічі робили Всеукраїнський конкурс, цього року вирішили, що треба зосередитися на дітях наших, полтавських/

Усього на конкурс подали майже 500 робіт, це 30 студій – з Полтави та області. Їх приймали із вересня. На три вікові категорії визначили по три призових місця. Серед журі – відомі художники, педагоги. Як завжди, на дитячих конкурсах кажуть: кращих обирати складно.

/Михайло Шлафер, член журі конкурсу імені Саші Путрі
У журі дитячого конкурсу робота складна, хочеться усіх нагородити, усіх підняти, тому що не дуже правильно серед дітей обирати кращих або гірших/

Ті, хто посів перше місце, отримали по 3000 гривень, друге та третє, відповідно, – 2 та 1 тисячу гривень.

Стрічка новин