Переселенців з Донецької та Луганської областей навчатимуть працювати в ІТ-сфері

Переселенців з Донецької та Луганської областей навчатимуть працювати в ІТ-сфері. Наразі у Полтаві проводять відбір внутрішньо переміщених осіб на безкоштовні курси для веб-розробників. Цей проект у нашому місті реалізують в рамках Програми розвитку ООН. Більше про неї знають наші кореспонденти.

Безкоштовний курс навчальної програми для переселенців реалізується в рамках Проекту Програми Розвитку ООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні». Фінансову підтримку у цьому надає уряд Японії. З 9 листопада компанія «Beetroot» розпочала його реалізацію.

/Денис Сергеєв, керівник Полтавської філії компанії «Beetroot»
Ми розпочали відбір кандидатів. На даний момент по двох містах зареєструвалося більше 300 осіб, з них вже 150-160 пройшли онлайн-тестування, і з сьогоднішнього дня ми починаємо проводити співбесіди/

Ця програма, кажуть організатори, шанс для переселенців із Донецької та Луганської областей, Криму – отримати нову для себе спеціальність.

/Денис Сергеєв, керівник Полтавської філії компанії «Beetroot»
На даний момент ІТ-спеціаліст – це одна із найзатребуваніших професій з гарними умовами праці. Плюс велика перевага у тому, що для того, щоб працювати в ІТ-секторі, не обов'язково постійно перебувати в офісі. Можна переміщуватися, можна бути фрілансером, варіанти працевлаштування досить таки великі/

З-поміж усіх кандидатів лише 60 стануть студентами: 30 – із Полтави, і стільки ж – з Одеси. Жодних вікових та гендерних обмежень у відборі, кажуть організатори, немає.

/Тетяна Бойченко, кар'єрний консультант-менеджер з персоналу компанії «Beetroot»
Абсолютно будь-хто охочий, які має певні логічні якості, мінімальне знання в ІТ-сфері, може прийти, зареєструватися і почати навчання. Ми абсолютно не обмежуємо ні в чому. Єдине, що ми хотіли, в чому наші студенти гарно себе проявляли, – це у любові до цієї сфери/

Повний курс навчання триватиме 3 місяці. Він включатиме чотири основні блоки: власне курси із веб-розробки, уроки розмовної англійської, навчання міжособистісному спілкуванню та кар'єрне консультування. Розпочнуться лекції для студентів вже 23 листопада. Переселенці, які виявлять бажання приєднатися до них, можуть подавати документи на реєстрацію до 20 числа цього місяця.

Стрічка новин