Від трьох до шести років за гратами можуть провести двоє молодиків, які скоювали крадіжки з приватних домоволодінь двох районів

Від трьох до шести років за гратами можуть провести двоє молодиків, які скоювали крадіжки з приватних домоволодінь у Глобинському та Семенівському районах. Здебільшого накидали оком на дороговартісні інструменти: болгарки, електропилки тощо. Подробиці – далі у випуску.

Кілька місяців жителі Глобинського та Семенівського районів жили, як на пороховій діжці. Спокійне життя у цих місцевостях сколихнула хвиля крадіжок із приватних господарств. Правоохоронцям вдалося знайти причетних до цього. Крадіями виявилися двоє молодиків 22-ох та 26-ти років.

/Руслан Бірюков, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області
В ході проведення подальших слідчих дій був проведений ряд обшуків у місцях схову речей цими громадянами. Були вилучені особисті речі громадян, які були викрадені вказаними злочинцями/

Зокрема у них виявили принтер, дві болгарки, електропилу, електроциркулярку, батарею стальну та два мотки гумового шланга. Крім цього поліція вилучила нерозмитнений автомобіль, на якому затримані перевозили поцуплені речі. За скоєне крадіям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Стрічка новин