Новообраним мером Кременчука за офіційними результатами став Віталій Малецький

Новообраним мером Кременчука за офіційними результатами став Віталій Малецький. Свої голоси на його підтримку віддали 32 684 виборця. Проте у день виборів не обійшлося без порушень. Зокрема, правоохоронці зафіксували факти нападу на представників екзит-полів. Більше про це – у наступному сюжеті.

Чотири факти обливання зеленкою за одну годину. Так у Кременчуці в неділю пройшов другий тур місцевих виборів. Під шквальний вогонь «зеленки» потрапили представники екзит-полів в одному з мікрорайонів міста. Осіб, які вчиняли подібні порушення, поліцейським вдалося затримати «по гарячих слідах».

/Вадим Могила, начальник Кременчуцького міського відділу ГУ НП в Полтавській області
Під час проведення оперативних заходів співробітниками поліції по вулиці 50 років Жовтня у м.Кременчуці був зупинений автомобіль марки «Шевроле Авео», у якому знаходилося чотири громадянина України приблизно одного віку, від 20 до 25 років/

У самому салоні автівки правоохоронці виявили та вилучили пляшки із зеленкою. Її помітили й на руках у тих, хто був у легковику.

/мешканець міста Кременчука
- Коли відкривали флакон, на мене потрапило.
- Де взявся флакон?
- Не знаю.
- А навіщо обливали?
- Я не обливав/

Проте потерпілі, кажуть у поліції, впізнали своїх кривдників. Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події. Вирішується питання про внесення відомостей про вчинене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Стрічка новин