На вихідних у Полтаві жартували

На вихідних у Полтаві жартували. Кращі пересмішники України приїхали до Полтави на вседержавний етап конкурсу гумористів «Посміхнемось щиро Вишні». Слухали їх і наші журналісти.

Всеукраїнський етап гумористичного конкурсу збігся із Днем народження Остапа Вишні. Змагання серед пересмішників на його честь проходять удванадцяте. Вихідними в нас були переможці обласних етапів з усієї України. Усього конкурс розрахували на кілька етапів – очних та заочних.

/Яна Лебідь, методист ОЦЕВУМ
Три номінації – «Власні усмішки», діти пишуть гумористичні твори, як прозові, так і поетичні, і «Веселий пензлик». І безпосередньо очний, коли сьогодні до нас приїхали представники з 11 областей України/

Гран-прі узяли хлопці-однокласники з Рівного. Не актори, гуморескам їх навчили у школі.

/Олег Лесько та Денис Хомич, володарі Гран-прі
Любить наш народ футбол, ех, кріпко любить. Любить він і наших футболістів. Шаленіють від футболу болільники, до болю, до сліз переживаючи гіркоту поразки, і буйно радіючи з перемоги. От складна гра футбол, і не так технічно, як психологічно. Грають 11 майстрів, їх судить 1 суддя, а того суддю судить ще 50-60 тисяч людей/

А цей артистичний хлопчик бере участь у конкурсі вчетверте. І стільки ж займає призові місця. Уперше із літературним гумором його познайомила мама. З ходу на камеру він переказує Вишню.

Полтавські гумористи узяли 3 призових місця у різних вікових групах. Усім учасникам дісталися подарунки та сувеніри на згадку про конкурс.

Стрічка новин