Безкоштовний Wi-Fi для полтавських студентів

Безкоштовний Wi-Fi для полтавських студентів. Майбутні педагоги тепер можуть не панікувати, якщо забули поповнити рахунок, а гроші скінчились. Не стане на перешкоді і неякісний зв'язок. Інтернет для молоді доступний у будь-який час. Допомога надійшла безпосередньо до студентів у гуртожитки.

Без інтернету практично немає життя, – розповідає майбутній вчитель хімії, третьокурсниця Тетяна. І тим складніше їй уявити, що раніше студенти навчались без його допомоги.

/Тетяна Єфімова, студентка 3 курсу
Дуже багато інформації я беру з інтернету, тому що дуже багато книжок зараз або в дуже поганому стані. Так що навіть неможливо ними користуватися. Або просто їх немає в наявності/

Напередодні увечері для полтавських студентів у гуртожитках встановили останню точку доступу WiFi.

/Тетяна Єфімова, студентка 3 курсу
Є багато таких, які користуються одним інтернетом на кілька кімнат. Тому це буде дуже зручно/

Вільні точки доступу у гуртожитку сприяють тому, що навчатись стало легше, говорять студенти.

/Владислав Ліфрідов, студент 2 курсу
Не треба шукати у когось інтернет, якщо ти сам забув за нього заплатити. Стало набагато зручніше: після пар повертаєшся додому, зупиняєшся на першому поверсі і скачуєш реферат, прочитав книги, якісь статті. Тобто, стало набагато простіше/

Тутешній єдиний провайдер надавав послуги надзвичайно слабким сигналом, розповідає Студентський мер Полтави Олександр Глазов. У вирішенні проблеми сприяла спеціальна програма «Комфортне життя в гуртожитках».

/Олександр Глазов, Студентський мер Полтави, депутат Полтавської міської ради від ПП «Солідарність – Блок Петра Порошенка»
За підтримки Андрія Матковського працює ця програма в Полтавському Національному технічному університеті і в Полтавському Національному педагогічному університеті. Зручно студентам, коли вони можуть збиратись разом на першому поверсі, або у кімнат, і дивитись улюблені програми/

Маючи свою цілодобову інтернет-зону без обмежень, юнаки та дівчата можуть так само без проблем спілкуватись із рідними та друзями.

Стрічка новин