П.Ворона: «10 політичних партій – це дуже важко для роботи»

«10 політичних партій – це дуже важко для роботи». Так прокоментував голова обласної ради Петро Ворона новообраний склад органу місцевого самоврядування. Її нинішній очільник запевнив: у пріоритеті для нього буде так звана «група спасіння українського села», бо за нинішніх часів у містах вижити набагато легше. Під час тематичної прес-конференції наприкінці тижня Петро Ворона й озвучив свою позицію щодо обрання міських голів.

Петро Ворона здивував журналістів своєю позицією щодо виборів Полтавського міського голови. Але підкріпив її аргументами. Голова облради говорить: не стоїть перед дилемою, як його колеги, коли «треба обирати з двох зол».

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
Голосувати за жодного кандидата 15 листопада я не буду. І, перш за все, тільки через те, що я живу в Щербанях. Я не хочу нав'язувати свою думку полтавцям, вони повинні вибрати самі. Для мене особисто є три критерії, на які я орієнтуюся: це порядність, патріотизм і професіоналізм/

Нинішні волевиявлення голова вважає найбільш брудною виборчою кампанією у Полтаві з 91 року.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
Газети, біг-борди, телебачення, інтернет, найняті блогери-тролі, псевдо-громадські активісти, схеми підкупу... Це повний арсенал. Ця ситуація висвітлює, перш за все, морально-етичний стан учасників процесу, законодавства і суспільства загалом. На жаль, якраз Парламент не зміг або не захотів дати вагомих важелів впливу, щоб цього просто не відбувалось. Хочу відзначити, що, на жаль, і у владі залишилось багато людей, які схильні до фальсифікації виборів/

І закликав полтавців прийти на вибори не за подачки чи гроші, а щоб виконати свій громадянський обов'язок.
Що ж до роботи з новообраними депутатами обласної ради, то вона, на думку Петра Ворони, буде важкою. Адже до органу самоврядування пройшло аж 10 партій. Втім, з 84 депутатів зайшли 24 аграрії, що допоможе відстоювати інтереси так званої «групи спасіння українського села». На запитання журналістів щодо того, яким чином парламентські фракції розділили між собою місця найвищих посадовців в області, нинішній голова ради відповів, що не ділитиме посади. Мовляв, засідання фракції мало місце, але обговорення тривають, і офіційної заяви ще не було. Й обиратимуть нового голову ради виключно місцеві депутати.
До речі, перша сесія новообраних відбудеться 20 листопада. Присвячена вона буде призначенням керівників, тож офіційно її називають установчою.

Стрічка новин