Олександр Мамай не прийняв виклик Андрія Матковського

Олександр Мамай не прийняв виклик Андрія Матковського. Але дебати, хоч і не в повній мірі, та все ж відбулися на нашому телеканалі. Чому діючий міський голова відмовився відповісти на питання журналістів та свого опонента в прямому ефірі, дивіться далі.

15 листопада у Полтаві відбудеться другий тур виборів мера. Напередодні один з кандидатів на посаду Полтавського міського голови Андрій Матковський викликав свого опонента Олександра Мамая на дебати. Останній запрошення не прийняв. Чому, Олександр Федорович пояснив у відеозверненні, адресованому полтавцям.

/Олександр Мамай, кандидат на посаду Полтавського міського голови
Шановні полтавці! Я дізнався про дебати на телеканалі «Місто» із ЗМІ. Офіційного запрошення мій штаб не отримував. Я не відмовляюся від участі, але те, що приміщення каналу належить дружині мого опонента, а сам він диктує журналістам умови проведення дебатів, із самого початку робить їх необ'єктивними. Пропоную опонентові зустрітися у прес-центрі будь-якого неупередженого видання, і запросити до участі всі місцеві засоби інформації, аби журналісти змогли поставити свої запитання обом кандидатам/

У відеозверненні Олександр Федорович не був до кінця відвертим перед полтавцями, або ж за п'ять років так і не зміг налагодити роботу всередині колективу своїх підлеглих. Запрошення на дебати Олександр Мамай отримував. Принаймні, минулого четверга, 5 жовтня, наша знімальна група зареєструвала офіційне запрошення на дебати від телеканалу «Місто» в канцелярії Полтавської міської ради.
В будь-якому разі, анонсовані дебати на телеканалі «Місто» відбулися.

/Андрій Матковський, кандидат на посаду Полтавського міського голови
Я думаю, багатьом полтавцям було б цікаво побачити нас разом. І більш того, я запевняв і просив, щоб ми не обливали один одного брудом сьогодні. Вже бруду дуже багато сьогодні. А щоб ми мали можливість розказати про свої програми, бо ми ж два міських голови: хтось щось вже зробив за свою каденцію міського голови, і що може зробити, як майбутній міський голова. Але, як бачите, Олександр Федорович не прийшов на нашу зустріч/

Передбачалося, що в прямому ефірі обидва кандидати дадуть відповіді на п’ять питань ведучого та зададуть ще по три – один одному, після чого кожен з опонентів матиме час на своє заключне слово. З огляду на те, що Олександр Мамай проігнорував дебати на телеканалі «Місто», на питання журналістів Андрію Матковському довелося відповідати самому. Насамкінець програми кандидат на посаду Полтавського міського голови закликав всіх полтавців прийти на вибори 15 листопада.

Стрічка новин