900 наборів ліків вирушать до бійців в зону проведення АТО

900 наборів ліків вирушать до бійців в зону проведення АТО. Зібрати лікувальні засоби допоміг очільник фонду «Полтавська родина» Андрій Матковський. Основну увагу зосередили на противірусних, імуностимулюючих та жарознижуючих препаратах.

Ось така гора з наборів ліків розмістилася на одному з волонтерських пунктів Полтави. Тут – близько 900 аптечок. Вже у п'ятницю їх повезуть на Схід до наших бійців.

/Ірина Каптур, волонтер
Вони поїдуть під Горлівку, де стоять хлопці, під Лисичанськ, і Щастя. Таке гарне місто Щастя, але воно, як нещастя. Хлопці в бліндажах стоять, дуже холодно. Якщо нам холодно, то там і волого, і сиро, ще й стреси нервові/

Збирали ліки на прохання хлопців. Тобто те, чого найбільше зараз не вистачає на фронті: протизастудних жарознижуючих, імуностимулюючих засобів, препаратів від нежитю та кашлю. Допоміг зібрати необхідні ліки голова фонду «Полтавська родина» Андрій Матковський. В такий час, говорить, громада повинна згуртуватися та підтримати захисників.

/Андрій Матковський, Полтавський міський голова 2006-2010 рр.
Зараз, коли наші хлопці зі зброєю в руках захищають нашу незалежність, захищають наше мирне життя, то в мирній Полтаві ми не можемо бути в стороні від цього. Наш фонд «Полтавська родина» з перших днів допомагав, допомагає і буде допомагати нашим хлопцям, які знаходяться в зоні АТО. Це наш громадянський обов'язок, і ми будемо робити його доти, доки не закінчиться війна/

Турбота про військових – пріоритетний напрям в роботі Андрія Матковського. Цього тижня з представниками восьми громадських організацій учасників АТО була підписана спільна угода. Так у разі обрання Андрія Матковського міським головою буде відкритий волонтерський штаб допомоги військовослужбовцям та їх родинам на першому поверсі міськвиконкому. Плюс будуть вирішені земельні питання для учасників АТО та надана допомога членам їх сімей.

Стрічка новин