Полтавські поліцейські вперше поїхали на Схід

Полтавські поліцейські вперше поїхали на Схід. Батальйон спецпризначення «Полтава» відбув захищати кордони держави у новому статусі. Хоча назва змінилася, завдання у правоохоронців залишилися тими ж. Куди поїхали наші поліцейські – дивіться далі.

Напередодні офіційного шикування в автобуси вантажать необхідну провізію. Поряд з бійцями – їх близькі. Ось Юля та Олег. Пара не втрачає жодної секунди, аби побути разом. Олег не вперше їде на Схід. Чекати складно, але вибору немає.

/Юля
- А як по-іншому? Всім складно. Третій раз вже відправляю/

Там хлопця підбадьорюють думки про рідних.

/Олег
Про дівчину, про батьків, про сестру, про всіх рідних, які близькі серцю. Про всіх думаю/

Батальйон «Полтава» вперше на Схід їде у новому статусі – поліцейських. Хоча назва структури змінилася, говорять правоохоронці, завдання залишилися традиційними.

/Сергій Альошкін, заступник начальника ГУ Національної поліції в Полтавській області
Це охорона громадського порядку, боротьба зі злочинністю, несення служби на блокпостах, охорона особливо важливих об'єктів в зоні АТО. Виконують завдання в Донецькій і в Луганській областях/

Бійці, розповідає Сергій Альошкін, служитимуть на другій лінії. Хоч це й не передова, але небезпеки можуть чекати різні. Церковнослужителі радять служити з вірою у серці.

/Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП
Перед тим, як вийти на бойове чергування, перехрестилися і сказали: «Господи, благослови». Цього достатньо. Богові не потрібно багато слів, головне серце, добрий намір, чесне життя/

Всіх 200 правоохоронців окропили святою водою та разом прочитали молитву. А бійці цивільного корпусу «Азов» виголосили клятву на вірність Україні.

Понад усе Україна і для зятя Олега Наливайка. Це вже третя поїздка хлопця на Схід.

/Олег Наливайко, проводжає зятя в АТО
Ми проводжаємо сьогодні батька і зятя. Ви знаєте, чоловічі риси проявилися. Мужнім став, спокійнішим став/

В автобуси правоохоронці сідають, сповнені оптимізу.

Вже за місяць хлопці мають повернутися на чергову ротацію.

Стрічка новин